Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi, după ultimul meci al sezonului: „Conducătorii știu”
0
Cine a fost MVP-ul meciului U Cluj - Dinamo și puștiul cu viitor strălucit în alb și roșu
0
Andrei Gheorghiță: „Le mulțumesc celor din staff că NU mi-au dat minute”
0
Zeljko Kopic, pregătit să treacă la următorul nivel: „Nu le-am mai văzut de la începutul play-off-ului”
0
Știri din fotbal internațional
Valencia - Barcelona » Lewandowski înscrie la ultimul meci pentru catalani
0
Real Madrid - Bilbao, în ultima rundă din La Liga
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
10
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Am si eu o informatie soc ! Dan Petrescu este pe lista scurta a Arsenalului in caz ca AW va parasi clubul . Pe aceasta lista mai sint Jurgen Klopp si Michael Laudrup .
Sa mergi la europene cu atacant de Liga 2 China si sa te duelezi cu atacanti precum Giroud sau Pedro, e ca si cum ai merge in UCL cu o echipa de liga2 romaneasca, precum ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cred ca daca il mai lasam o zi doua Petrescu o sa se propuna si el =))
Mai trebuie sa vina si Ianu ala de prin Elvetia Liga 2 si facem din Nationala Azil... :))
ala din liga a doua din china n-are cum sa lipseasca de la nationala!:D Asta e din ciclul : bursucul spune lucruri trasnite!
mai sunt jucatori neremarcati in ligile inferioare prin asia care il impresioneaza pe bursuc ..ar trebui sa facem echipa nationala pe mscheletul jucatorilor din arabia si asia ..bun sfat ..alibec care da goluri meci de meci aproape si joaca la echipa de pe primul loc din romania si a inscris si in cupele europene e sub nivelul lui danalache din liga a 2-a sau mihai roman ,goga,hora etc astia nu sunt de nasul bursucului inganfat ..
Bursucul e pus pe mistouri.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am avut mereu o parere buna despre Bursucea,dar daca mai vine cu fumigene d-astea inseamna ca s-a scurtcircuitat la ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.