Alte știri din fotbal
Fostul atacant UEFAntastic știe ce îl poate determina pe Denis Drăguș să accepte oferta de la FCSB: „Acesta e marele atu în aducerea sa”
0
Prima reacție a lui Marian Aioani după gafa colosală de la debutul său la echipa națională: „Orice detaliu contează”
0
Răsună alarmele la Oțelul: datoriile urgente s-au dublat! Ce dezvăluie finanțele clubului: 1,6 milioane € de la autorități
0
Propunerile pentru noul selecționer al României ajung pe masa Comisiei Tehnice
0
Știri din fotbal internațional
Ratarea calificării la Mondial a provocat un cutremur în Italia: președintele federației a demisionat!
0
Everton îl vrea pe Jack Grealish definitiv, dar pentru o sumă mult mai mică
0
Arne Slot a „îngropat securea” cu Mohamed Salah: „Ne va părăsi ca o legendă a lui Liverpool”
0
Federico Valverde s-a temut că va fi dat afară de Real: „Am fost devastat după ce l-am accidentat”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
vezi ca l ai uitat si pe acest , ma rog , asa zis ziarist. tinem cu el ca e de al nostru dar cum sa l compari cu romero sau van den ven
Pe Ange nici in cot nu-l doare de ce vor fanii. Bietul australian habar nu are cum sa joace cu 3 fundasi centrali. El vine din liga scotienilor unde sunt 12 echipe. Dupa 1 an la Tottenham inca nu dovedeste ca e la nivelul unui antrenor EPL. One trick donkey is this aussie. Drago should look for another team in Italy or Spain. England is too rainy and life is very borring even if you get the money heating your bench with a groing but. Run Drago run. Ange is an EPL fake coach.
Alte aberatii.
Il cer pe teren sa care apa in pauzele de hidratare.
Pai atunci sa-l tina in vestiar pe timpul meciului .
Cred că singurul „fan Tottenham” care cere asta e impresarul lui Drăgușin.
Catalynne, nu ma asteptam sa fiu de acord cu tine pe vreun subiect, dar aici meriti aplauze. Asa se face jurnalismul in ziua de azi, nu vazusi ca andra mytokanu sau cum o cheama face articole din ce publica pe retelele sociale toate "panoramele"? Asta e lumea in care traim, din pacate, zero substanta, zero valoare.
Fanii nu au spus sa nu mai aberati ??
...ce figuranti...
"...Radu Drăgușin (22)" Ce reprezinta acel "22"?! Varsta, numarul de pe tricou sau ce are in pantaloni?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.