Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
In cativa ani, nu m-as mira daca fotbalul ar fi declarat in UE ca joc DOAR televizabil, dar fara spectatori. Daca intra fanii in teren si bat jucatorii, ca la Lille, sau daca arunca in teren obiecte, ce sens logic mai are publicul?!
milogii aia din grecia vor sa-i fure munca lui Lucescu si echipei lui, aiurea. Nu imi place deloc razvan fil lui "n-am nicio vina", dar aici tin cu el.
Dar mucenicii de pe 8 cate au facut?
Cfr a făcut intr-o singura participare în grupa CL mai multe decat a făcut fcsb în toate adunate!
iar iesti prost ca de obicei u cluj cu cfr s a rejucat nu s a dat nimic la masa verde asa ca las o jos asta 1 si 2 uitati de masa verde cu diaconu bricheta?pe teren s a vazut clar invingatoarea
Un mic amendament: FCSB a facut puncte doar in Europa League cu echipe de mana a patra, in UCL este aproape zero. Echipele care au facut fata cu onoare in UCL sunt CFR si Urziceni care au adunat acolo puncte in mod laudabil.
Din pacate este doar o abureala a oficialilor ( ce o sustin pe Olympiacos ) ; este interes ca AEK sa fie stopata si sa nu se desprinda...
??? este vorba de cfr *** aia au castigat la masa verde cu u cluj un campionat. Steaua nu a castigat la tas nimica. nu suntem in stare sa jucam pe teren,dar noi am facut in europa in ultimi 15 ani mai multe puncte decat toate echipele din liga 1 la un loc in ultimi 30 de ani. bah,dar tu esti mai prost ca mos craciun,te umilesti aici rau de tot. imi este scarba de tine. bleah.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Optare te duci la Derby maine ? Hahahaha hahahaha
Pai la voi numai pe la masa verde se fac punctele. Cu dosaru la TAS, la cersit. Ati vrut sa furati punctele unor copii. Nu sunteti in stare sa jucati pe teren, cand jucati pe teren luati manita. Asa e cand Fcsb nu e Steaua. Hermanstadt v-a dat de neprezentare, mai bine cu banii aia de deplasare va dadea stapanu niste ore suplimentare sa va mai faceti niste clone fcsbiste sau sa va mai luati cinci steaguri amarate de la chinezi in peluza supusa roz-albastra.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.