Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
15
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Sub ochii lui Dennis Man, a egalat recordul legendarului Alan Shearer
0
Lewandowski și-a dat autogol, iar adversara a râs de el pe rețelele de socializare: „Cine s-ar fi gândit?”
0
Gol cum rar se vede » Cum i-a păcălit Szoboszlai pe cei de la Marseille
0
Vlad Dragomir a rezistat 78 de minute în fața lui Chelsea! Toate rezultatele serii în Liga Campionilor
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
Toti aruncati cu critici la adresa lui cum ca ar fi doar fiul lui Mircea Lucescu si nu este antrenor adevarat, dar rezultatele lui va dau peste nas. Razvan este unul din putinii antrenori de care ar trebui sa fim mandri. Felicitari Razvan pentru rezultate.
RAZVAN antrenorul anului ,nu *** care nu are valoare
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
oare a învățar greco elena Luce jr?...sau măcar greco romana, da poate ne vor spune giornallisti cîndva
Super Răzvan! Mare antrenor, mare caracter și un Român adevărat! Felicitări și tine o tot așa! Așa tată, așa fiu!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.