Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Stranieri

Răzvan Lucescu nu s-a liniștit și atacă: ”E o rușine! Ne-au furat! A fost o strategie făcută de Olympiakos și AEK"

« Înapoi la articol

Comentarii (15) Adaugă comentariu

gtn5  •  15 Aprilie 2018, 21:46

arbitrii,tramvaiele,astrele toate impotriva ***-natur.

fangigi  •  15 Aprilie 2018, 19:42

Postat de Danut Ognean pe 15 Aprilie 2018, 12:23

si la noi se fura puncte in favoarea fcsb-ului gigist

Intrebati-l pe Deaconu aka Bricheta, el stie cel mai bine cum se procedeaza!

sprinjeanul  •  15 Aprilie 2018, 18:41

Postat de Marian Radu pe 15 Aprilie 2018, 18:36

***

hai lasa-ne,aici ii vorba de alti,nu de tine!

sprinjeanul  •  15 Aprilie 2018, 18:39

zi sa mori tu,ca ai dreptate?

Marian Radu  •  15 Aprilie 2018, 18:36

***

daniulian  •  15 Aprilie 2018, 14:07

Ceea ce sa intamplat a fost magarie in frunte cu antrenorul de Olympiakos,meciul cu AEK a fost o confuzie totala dar tu Razvane rupi prea tare.veziti de treaba ta ca sa mai ai sanse la titlu,nu'i nimic pierdut

andrei.f  •  15 Aprilie 2018, 13:33

Unde-i scandalul, hopa şi luceştii. Bă, nu se câştigă titlul cu pistolul în buzunar pe teren !

cneius  •  15 Aprilie 2018, 13:00

Puneti si voi o plasa in fata spectatorilor si orice problema cu obiectele aruncate din tribuna, dispare !

marius.bxl  •  15 Aprilie 2018, 12:46

*** si la noi se fura .burleanu vrea sa o bage in liga2 pe steaua bucutesti 2017