Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
Mirel ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
da, adevarul e ca voleiul e f popular in Romania...Romania ,in general, are multe performante la volei..pariu ca daca opresti 100 de oameni pe strada si i intrebi cine i campioana de volei a Romaniei (fie masculin sau feminin) ai toate sansele sa nu stie nimeni?
Vechile metehne ale romanilor: ne-a furat arbitrul,gazonul a fost prost,a batut vantul din fata,aveam ciorapii uzi,etc. Stii vreun antrenor roman care sa nu se fi plans de arbitraj?
Suna a Petrica si lupul. In rest, Razvan face treaba foarte buna! A avut noroc si de un adversar accesibil in semifinale, sunt sanse 50% sa castige cupa. Bravo lui.
...pe Lucescu jr ...ca i roman de al nostru ...el nu minte ...
Pune și tu în balanță și vezi unde e probabilitatea mai mare: să mintă Lucescu, om prezent la meci, susținut de statistică și omul în minus, sau un anonim fan PAO care pe semne în loc să urmărească meciurile echipei sale, urmărește toate meciurile lui PAOK pentru a studia metodele puse în practică pentru a obține rezultate pozitive.
Lucescu jr. susține că PAOK a fost furată. Acuma ce să mai cred?!?
Paok ...fura de pomana ca tot Panathinaikos este campioana...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.