Comentarii (8)
974312599269118
Adrian Preda  •  23 Ianuarie 2020, 13:29

A avut o prestație solidă, cu trei șuturi milimetric pe lângă poartă și unul puternic, respins de portar. A dat bară la faza de 1-0 și a fost al doilea pasator al echipei, după Eiting. Multe recuperări, o singură pasă aiurea, în aut, 90 de minute. Bun joc, încurajator, dar e adevărat că adversarul a fost modest, doar s-a apărat tot meciul. Ajax a jucat cu doar 3 titulari (Tadic, Tagliafico și Martinez), ar mai fi și Babel, dar încă nu se știe dacă va fi titular, are concurență mare

valii_sv
valii_sv  •  23 Ianuarie 2020, 11:44

Cat de penibili sunteti ! Auzi ce mare stire , Marin a fost aproape de a marca , intr-un meci de antrenament pentru echipa lui ! Urmeaza : Senzational , Marin a reusit sa de-a o pasa ....ura ..bravo ...! Vai de capul vostru !

lixandru88
lixandru88  •  23 Ianuarie 2020, 10:46

Intr-un meci in care Ajax a inscris de 7 ori, Marin 'a fost aproape de gol'. Adica le-a vazut de la 2m sau ce? Aaa, a incercat si el sa inscrie, dar nu i-a iesit.. Ma, macar a atins mingea. E ceva! :))) ***

1502241916738818
Ion-Nelu Nistor  •  23 Ianuarie 2020, 10:29

In curand ne vom bucura cand un jucator roman va seusi sa degajeze in tribune o minge care nu prezenta nici-un pericol intr-un meci fara miza. Bine ca joaca si el ultimile 3-4 minute si da mocaneste si cu frica in minge.

caoradea
caoradea  •  23 Ianuarie 2020, 09:18

Dc marca, era cu Floricica Comica la City. Ghinion....

10206442810761668
Gabriel Negrila  •  23 Ianuarie 2020, 08:22

Da, cam asta este valoarea "vedetelor" si "talentelor autentice" autohtone... Au loc sa joace in amicale sau cand intalnesc echipe cu 2 esaloane sub. In rest cel mult rezerva daca nu urmareste meciul din tribuna. Si noi spunem ca avem fotbal??? Vrem calificari ca CE si CM ?? Cu ce frate???

aius
aius  •  23 Ianuarie 2020, 03:57

....APROAPE DE GOL....MA VOUA NU VA E RUSINE DE CE SCRIETI?!

davveroirl
davveroirl  •  23 Ianuarie 2020, 02:59

deci cu echipa asta degeaba a fost si el aproape de gol ,pai asa si eu am fost aproape de Luna ,in avion...