Alte știri din fotbal
Fostul lider al lui Dinamo, mesaj fără dubii: „Măcar să ia Rapidul titlul”
0
Petrolul - U Cluj, duel de tradiție pe „Ilie Oană” » Echipele de start
0
Valeriu Iftime a numit jucător indispensabil de la Botoșani: „Când el nu e în formă, avem o problemă”
0
Revenire la Dinamo » Șanse uriașe să joace din nou în 2025
0
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Ngezana, declarații controversate: „E negru, dar va ieși alb”
0
Cotele de piață au fost actualizate! Schimbări pe podiumul celor mai valoroși fotbaliști români
0
Thiago Silva a vorbit despre relația tensionată dintre Neymar și Mbappe la PSG: „La început se înțelegeau de minune, dar apoi...”
0
Fabrizio Romano, vestea momentului în fotbal » Cu cine s-a înțeles Zinedine Zidane: „Acord verbal, pot confirma!”
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Marele exod al polonezilor din Marea Britanie. De ce tot mai mulți ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
O româncă din Italia a intrat cu un BMW 520 direct într-un platan și a ...
Libertatea
Este incredibil ,un jucator care n-a trecut pe la stana si n-a cersit o bucata de stelemea ,sa primeasca asemenea aprecieri ! Ma mir ca a aparut o asemenea stire ! P.S.Daca avea putina minte si norocul de avea o generatie cat de cat acceptabila ,ramanea in istorie ca cel mai mare fotbalist roman peste hotare ,la noi sub Dobrin sau Balaci ! Regele ,daca n-avea generatia de aur langa el ,ramanea in istorie ca un jucator de BRESCIA ROMENA !
si la sportul studentesc
Si Gilardino ? El era golgeter LA Firenze cand juca Mutu acolo
am citit "Briliantul" a fost ales să facă parte din cel mai bun "11" din istoria Fiorentinei şi a primit titlul de "Cel mai bun atacant din istorie Fiorentinei".
Si Hagi a fost... la Galatasaray.
Prietene, citește toată știrea, nu doar titlul. Mutu a fost declarat cel mai bun atacant alături de Batistuta și Hamrin, în echipa ideală a Fiorentinei din istorie. E, vrei nu vrei, o performanță remarcabilă, indiferent de simpatii sau antipatii. Dar când te limitezi doar la titlu, de regulă comentariul e paralel.
Mutu peste Batigol ! cred ca Batistuta are 175 de goluri in 8 - 9 ani . Rad si curcile , o fi luat si el un premiu acolo , cel mai bun atacant intre minutele 60 si 90 , dar Mutu cel mai bun atacant din istoria Fiorentinei , o gluma buna ,sau poate s-a votat pe net si cum romanii nu prea au treaba ...
sigur vor aparea in curand pe gsp cativa trimsi de-ai patriarhului Daniel care vor spune ca e doar un drogat :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.