Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs se va îmbogăți după participarea la Cupa Mondială
0
Dan Șucu a făcut o investiție la 300 de kilometri de unul dintre cele mai riscante locuri de pe planetă!
0
Didier Deschamps răsuflă ușurat: starul Franței este complet refăcut pentru Mondial
0
Scrisoarea emoționantă a văduvei lui Diogo Jota către Andy Robertson: „Vei duce visul lui cu tine la Campionatul Mondial”
1
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Trump îl avertizează pe Netanyahu că Israelul riscă să piardă sprijinul SUA ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Culisele celui mai costisitor caz de malpraxis din România: Medicul Natalia ...
Libertatea
Agentul lui Rotariu:"Dar e cam greu sa se intoarca in Romania!Trecutul lui a fost cu Dinamo"!Nu conteaza ce-a zis agentul! GSP titreaza: "Sansa uriasa de care Becali poate profita"!Nu ma prind!Aaa!Becali sa-i dea doua milioane lui Dinamo- ca sa-l cumpere pe Rotariu de la Brugge-iar odata reintors in haita,sa faca Negoita una din "celebrele"lui afaceri!Adica sa i-l cedeze lui GG pe maruntis!Ca sa fim drepti, nu e sigur ca vanzarile alea "celebre"-pe maruntis-le facea chiar Negoita, sau fcsb-istul David!
Mare lovitura!!!! Am crezut ca e Messi
mai reincalziti ciorba sta de macar 3 ori pana la finalul anului ? macar sa stim o treaba.
OK, e nemultumit, am inteles. Dar asta inseamna ca automat e transferat la FCSB? Nu mai exista cluburi in Europa care sa intre la negocieri? Cam asa judeca presa romana, orice frustrat ajuns in dizgratie oriunde in lume automat e al lui Becali.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.