Alte știri din fotbal
Șapca pe Cupă » O incursiune altfel printr-o parte din istoria echipei de fotbal Universitatea Cluj
0
„Nu poate MApN să țină sechestrat un stadion” » Fostul președinte din Liga 1: „La CSA sunt niște nostalgici fără obiectiv care toacă bani publici”
0
Adriana, soția lui Dan Petrescu, zi de naștere de lux la Dubai: „Vă iubesc”
0
Gigi Becali surprinde: „Eu la Athos nu mai merg” + Unde susține că „pentru mine, acolo e cel mai sfânt loc de pe pământ”
0
Știri din fotbal internațional
Colegul lui Drăgușin poate plăti scump » Motivul pentru care poate primi o suspendare severă
0
Vă mai amintiți de el? „Olteanul” Mariko Daouda ne spune 7 jucători care trebuie urmăriți la Cupa Africii » Cu ce se ocupă azi
0
Panagiotis Tachtsidis, grecul fost la CFR și dorit de FCSB, a plecat de la echipă după doar câteva luni: „Am realizat ceva ce nimeni nu credea”
0
„Păcat pedepsit cu moartea!” » Scandal uriaș înainte de Cupa Mondială: vor să BOICOTEZE meciul
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Plaje exotice vs bradul tradițional » Fotbalul românesc s-a împărțit de Crăciun: imagini din vacanță
3
Fosta soție a legendei din NBA șochează din nou! A apărut la eveniment fără lenjerie intimă și cu un iubit mai tânăr cu 20 de ani
2
Starul din NBA a avut parte de o surpriză de proporții din partea iubitei sale » Cadoul primit l-a făcut să exclame: „E cel mai bun lucru din lume”
0
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Indignarea unui muncitor român stabilit în Spania, după ce i s-a oferit un ...
Adevărul
De la Minerul Vulcan la Bayern Munchen și Marseille! » A antrenat din SUA ...
GSP SPECIAL
Criză pe Valea Prahovei: proprietarii de pensiuni și hoteluri au început să ...
Libertatea
mai trebuie sa mance macaroane si paste ca sa primesca ofertele alea!!!!
Dupa un campionat european nu mai sta nimeni sa se intereseze de Man. Toti sunt cu ochii pe cei care au confirmat acolo, poate mai prind ceva pe ultima suta, se pregatesc pentru negocieri. Despre Man si Mihaila mai arunca impresarii lor cate o fumigena, sa nu uite lumea ca exista prin Serie B.
Iextraordinar! S-a hotărât și GSP să scrie despre interesul exprimat de Atalanta pentru Mihăilă (vizat în cazul în care cei din Brgamo îl vor da pe Illicici la Milan sau Lazio)... Păi ieri au scris despre asta toate saiturile și publicațiile sportive de la noi, exceptie făcând doar angajații dlui Ioanițoaia...
Corect. Amandoi sunt jucatori talentati, seriosi si de perspectiva. Nu mai are nici o importanta la ce club au jucat in Romania, de succesul lor depinde viitorul nationalei.
Unde am spus eu ca Man a confirmat mai mult decat Mihaila? Eu am spus doar ca Man s-a integrat in echipa mai repede decat a facut-o Mihaila, e o mare diferenta intre ce am spus eu si ce ai inteles tu.
Astea iarasi sunt impresiile tale... pe final de sezon Man era titular desi venise de mai putin timp iar Mihaila era rezerva desi era complet refacut. Nu prea am inteles nici eu de ce dar asta e realitatea.
Amandoi imi par cu potential de crestere mai ales ca lucru mai rar prin fotbalul nostru imi par si inteligenti. Nu stiu insa de ce intotdeauna sar oameni sa-i atace sau sa-i compare, parca se doreste sa-si rateze cariera... ceva dezgustator din punctul meu de vedere.
Ce-ai fumat Diavoletto?? :)))). Man a confirmat mai mult decat Mihaila? Pe bune? Pai Mihaila a fost constant omul meciului cand a jucat (ca mai mult a fost accidentat) si a avut note superioare lui Man. Cat priveste pe Man "pirueta in jurul propriului ego" este doar un jucator umflat de impresari si media. Mihaila i-a luat fata lui Man si la nationala, atat la cea de U21 cat si la cea mare. Asa ca lasati-o mai moale cu Man. Eu sper sa reuseasca amandoi, dar nu mai puneti bo.tul la tot ce scriu astia.
Nu va mai osteniti, ca nu-l baga nimeni in seama pe DennIzman, e deja un ratat al fotbalului. Degeaba ii suflati in panze, n-a fost si nu va fi niciodata un fotbalist. Ma mir cum de v-ati gandit ca-l vrea Milan, trebuia sa fi fost pe lista Barcelonei, Realului sau Manchester
Asta e parerea ta, nu adevarul. Nici eu nu detin adevarul, dar parerea mea este ca Man va ajunge mai departe decat Mihaila. Sa nu uitam ca Man a crescut ca jucator la FCSB unde practic nu a avut antrenor si cu tot handicapul asta mare a reusit sa se integreze la Parma mai repede decat decat a facut-o Mihaila. Man incepe sa prinda forta, e tehnic si serios. Mihaila are viteza superioara si e mai disciplinat in joc, e adevarat, dar e sub Man ca tehnica. De la Man ma astept la un progres substantial sub indrumarea unui antrenor adevarat care sa-l disciplineze tactic in primul rand. E mult mai usor pentru Man sa invete tactica de joc decat pentru Mihaila sa devina mai tehnic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.