Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Vin turcii! Bucureștiul e iar în alertă: mii de suporteri de-ai lui Fenerbahce sunt așteptați azi în Capitală
0
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
.)
tu chiar ti-ai pus mintea ?..))
..)) asa e..
macar astia nu le cumpara din neditatii..)) asta daca nu consideram antrenoratul tot un fel de meditatii..))
"Antrenorul lui Al Hilal ar fi ajuns în Nevada pentru a mai achiziţiona o locuinţă. Are 9 case în Las Vegas, le închiriază pe sume ameţitoare", a scris Erem News, comentînd ironic: "Soţii Reghecampf sînt unii dintre cei mai importanţi investitori imobiliari din Statele Unite". __ bravo lor. nu isi risipesc averea.
Inventii de Romania , 9 case/condos , unii dintre cei mai mari investitori in Real Estate in USA. De unde scot mediocritatiile din Romania stirile astea de senzatie de WC-ri mobile. Sint sute/mii de miliardari si milionari in Real Estate in USA si piata din Las Vegas este o piata plapinda caci economia dicteaza cind Americanii merg in Vacanta sau nu . Hoteluriile nu merg la capacitate caci majoritatea turistilor sint din California asa cum Atlantic City isi are clientela din New York , New Jersey si Pennsylvania pe Coasta de Est. Las Vegas este la 3 ore de LA. Inchiriatul pe sume mari este o gluma proasta,Hotelul poate fi inclus intr-un packet discount if you are a Gambler . Good Luck.
Daaaaa... ce ne intereseaza pe noi ce face reghepraf si salcia lui plangatoare... Niste increzuti care au uitat de unde au plecat!!!
el nici nu stie cine e maica-sa, la orferinat nu li se spune cine i-a fatat in spatele curtii si i-a abandonat. E prea greu pentru asemenea specimene sa isi dea seama de ironii..
HAHAHAHA,ce l-am criticat cel mai mult pe manelist pe acest site,atat de mult incat a sunat la astia de la 'gesepeu'sa ma baneze,INSA ACUM BINE FACE!!!!!!!!!! CE IPOCRITI SUNT ARABOII ASTIA:)))))) Poi ce credeau ei,ca este Arabia Saudita o tara atat de primitoare incat.....acolo daca zici ceva de un seic,primesti 20 de ani...O profesoara tocmai a criticat sharia si a luat 20 de ani:))) Daca zici ceva de islam,te duce in piata si iti taie capu...asa in europa musulmanii cer drepturi;)))))))))))) Arabia Saudita este cea mai nenorocita tara din lume. Cu mult peste Rusia sau America ,samd...si nu dau exemple cu ce fac ei,ca nu as avea loc nici in trei romane sa scriu despre tot....
maicata stie ca a fatat un prost ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.