Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
uite prostul epo,ii arata pe toti cu degetul,cum ca se dopeaza dar tembeleanu sustine juventus,clubul emblema in dopat si trucat meciuri..medicamente pentru bozzzgor!!!!!!
Daca acelea sunt "romanisme", ale tale ce sunt, mai Luchine? Sarbisme?! Ti-ai dat cu firma in cap cu asemenea declaratii. Mai bine iti tineai gura. Nu e treaba ta politica conducerii clubului. De ce nu ai ramas? N-ai acceptat salariu mai mic?! Aveai contract ce TREBUIA respectat! Acum vorbesti?! Taci si vezi-ti de interesele tale si lasa-i pe altii sa-si vada de interesele lor. Asa prooosti cum sunt, aia tin clubul in viata.
dinamo=un rebut de club,cu un securist in fruntea lui=rusinea tarii
- Caracter - IN MINTEA TA de papagal - şi INCOMPETENT - inseamnă sa iti suporti nevasta - CAND pune stapanire pe PORTOFELUL TAU. - Am senzatia că deja ai păţit-o. - Ori eşti femeie, ori eşti educat de CÂRPE FEMININE, (atenţie, mama e de vină, nevasta NU face decât să te ducă la studii aprofundate) cârpe CARE şi-au pus DEJA amprenta asupra mentalităţii tale.
:)))))))
Unul din milioanele alea...
Eu zic sa nu aduceti voi vorba despre caractere, pentru ca la Steaua au fost zeci de fotbalisti in ultimii ani care au plecat cu un gust amar , fara banii ce trebuiau sa ii ia , injurandu-i pe taranii de la club ca le-au tras tepe de zeci si sute de mii de euro , sau ati uitat ! Dayro Moreno nu mai poate sa comfirme , ca s-a dus saracul, dar mai sunt destui....Vedeti-va de alde Argaseala al vostru , ca doar de asta a fost adus pentru manevre si jocuri de culise !
Luchin dupa ce a fost selectionat la echipa nationala si a jucat acel meci cu Franta, a crezut ca nu mai trebuie sa se implice asa mult ca doar era cineva si prestatiile lui au inceput sa fie modeste uneori chiar penibile (cu CFR si Pandurii), si-a pierdut locul de titular dar nu a vrut sub nici o forma sa accepte reducerea salariului desi 85% din lot o facusera inclusiv Danciulescu ! A preferat sa plece la o echipa incropita peste noapte din bani publici care a picat dupa un an ! Acum da vina pe Anghelache, dar uita ca de ex. Grigore a ramas alaturi de club desi avea salariul mai mic si acceptase si reducerea, dand dovada de caracter !
Bai,v-ati pierdut mintile???Faceti zid in jurul unui tumbist de fotbalist si vreti sa-i patati onoarea si prestigiul unui inimos cadru universitar,care a luminat multe generatii de studenti smulgandu-i din ghearele desfraului,ignorantei si pierzaniei si indrumandu-i pe calea cumpatarii,seriozitatii si muncii???Sa va fie rusine,n-aveti pic de respect pentru valorile fundamentale si perene ale societatii,va place tot ceea ce este frivol si lipsit de substanta!
Iată un stelist veritabil...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.