Alte știri din fotbal
Reduceri masive! Dinamo a lansat abonamentele pentru sezonul viitor
0
CFR Cluj are un nou antrenor! Ioan Varga a dezvăluit numele: „Sper să fie o lovitură pentru noi”
0
Paul Papp și alți 7 jucători pleacă de la Petrolul! » Insolvența bate la ușă, iar datoriile sunt SF: 9,3 milioane de euro
0
Florentin Petre a rupt tăcerea după despărțirea de Dinamo: „Eu doar asta știu să fac, era imposibil să rămân!”
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
A rămas fără suporteri! Naționala Iranului, lovită dur în SUA
0
„E mai bun decât Mourinho” » Iker Casillas propune un antrenor spaniol din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
se vede ca esti priceput.....cu ei in echipa jocul a fost de liga a II a................daca taceai, filozof ramaneai.
Se potriveste perfect ceea ce spune cu caracterul oneros al lingatorului ceausist. Obraznic, fara character, samd. Cita vreme e Anghelache in conducere, nu prea sint sanse de mai bine!
Si dupa Matei si Rotariu sa mai scapati si de Lazar si gata. Puteti sa faceti in liniste o echipa traznet. Pentru Liga 2...
Pacat de rezultate pana la urma si de munca antrenorilor si a jucatorilor ;Dinamo joaca degeaba probabil doar pentru banii din publicitate ,bilete si drepturi TV ; la un moment dat echipa si suporterii vor exploda fara competitiile europene; Negoita stie foarte bine la ce se inhama asa ca este complice cu cei care au pus umarul la scufundarea echipei in insolventa
Luchine , dute la Steaua si freaca banca , pentru ca si din Bulgaria vei pleca ecxact asa ca de la Dinamo!!!! o seama din voi acesti mari jucatori nu prea intelegeti ca e asa un fel de criza inclusiv in fotbal voi sa va luati bani nu conteaza ca, clubul intra IN INSOLVENTA SAU CHIAR DA FALIMENT . sau tu la ce valoare esti poti juca numai la nationala oricum vad ca te impaci bine cu piti sau poate te propune acuma dupa Steaa la eal madrid..
daca si "gloaba ingelata" sau inglodata este fotbalist.......eu sunt F-16. dinamo sa mai "scape" de doi salariati: matei si rotariu......abia atunci vom avea sansa sa se construiasca ceva in liniste si fara figuri.
N-avea cum sa vina atunci. El este un produs al vremii asteia. PSD intai a oprit investitiile publice, sugerand saracia, apoi si-a trimis "salvatorii" in teren. Dar mersi pentru empatie. :)
Negoita asta daca venea pe vremea lui Niculae, Niculescu, Cristea , Bostina, Pulhac, Moti, Tamas, Ropotan, Lobont facea infarct de ce salarii erau la Dinamo :)))
uita-te in jur. probabil nu esti chior si cred ca stii sa citesti din moment ce stii sa scrii.
iar tu esti o grava eroare genetica ... mama natura a fost sub influenta alcoolului cand te-a slobozit ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.