Alte știri din fotbal
Știa Burleanu de diagnosticul grav al lui Mircea Lucescu? Primele declarații ale președintelui FRF: „Când s-a întors din Belgia, a făcut asta”
0
Răzvan Burleanu, întrebat frontal: „De ce nu v-ați dat demisia, ca în Italia?” » Răspunsul președintelui FRF
0
Fotbaliștii unei echipe de tradiție, care voia în Superliga, trăiesc pe banii părinților!
0
Toate declarațiile lui Răzvan Burleanu după Comitetul Executiv de azi: „Sunt mandatat să negociez cu Hagi! Stoichiță rămâne, nu se pune problema să plece!”
17
Știri din fotbal internațional
ȘOC: fostul campion cu Arsenal și Juventus a murit, după ce a fost lovit de tren
0
Returul sferturilor de finală din Conference League » Răzvan Marin caută revanșa în fața lui Andrei Rațiu
0
Lennart Karl l-a scandalizat pe marele Ballack: „Își va primi pedeapsa în vestiar, sunt sigur!”
0
Cine sunt candidații pentru șefia Federației Italiene de Fotbal
0
Lifestyle
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
3
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
988.884,60 de euro se „sting” pentru service-ul ISU. Nota de plată pentru ...
Libertatea
Controale la domiciliu pentru 7 milioane de români: Poliția va verifica ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
Judecătorii CCR primesc spor de supărare de 2.300 de euro, pe lângă ...
Libertatea
nu'ti face griji, gabriele...sunt carciumi cacalau in romanica! :))
Are o gramada de echipe la care poate sa joace...uite de exemplu numai in Brasov sunt doua acum...in Premier mai incet asa cand ai 28 de ani si mai si spui ca e prima echipa la care ai stat mai mult de un an e grav..ai o problema..mai ales ca in afara de primul sezon si un pic din al doilea in rest mai mult ai luat salariul decat ai jucat...a venit la 26 de ani la WBA ,pana atunci bifase nu mai putin de 7 !! echipe brrrr te iei cu mainile de cap..este probabil cel mai umflat fotbalist din Romania..o nulitate care asteapta oferte din premier??? Pai sa inchis perioada de transferari cine sa mai te ia amice
Dupa ce i s-a ridicat interdictia de a parasi Romania i s-a reziliat ''amiabil'' contractul in Anglia. Poate reuseste sa-si faca ordine in viata si sa stea mai mult la o echipa pentru ca are valoare.
La Tractorul Brasov e de tine amice!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.