Alte știri din fotbal
Mesaj din delegația oficială a României: „Dacă acest lot merge la Cupa Mondială, să le facă statuie!”
0
Umilință totală pentru Arena Națională! » Reporterii GSP au descoperit dotările de la Istanbul: „Ca un telespectator în fața televizorului”
0
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
35
Știri din fotbal internațional
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
0
UEFA a fost dată în judecată pentru formatul Ligii Campionilor! » Miza: 20 de milioane de euro și reputația forului continental!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Nu era imprumutat in l2 din Elvetia? Se foloseste el ciobandante de voi cum vrea sa isi exprime frustrarile. E posibil sa debuteze un roman in prima liga Franceza astazi si voi aveti cap de afis un *** care numeste in ultimul cuvant desertul favorit a lui meme stoica. Ati ajuns jos de tot. La nivelul solului.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ca de obicei v-ati avantat stiti voi ca cine.Nu va place sa informati ce trebuie,ci doar ce inventati.
exact asta vroiam sa spun si eu...informatii gesepe,liga a 2a elvetiana......tot ce se dicteaza de la palat e articol aici
dupa ce ati scris in mod repetat, fara a indica nici nu fel de sursa, ca Ilie a fost luat ca sa fie trimis in liga a doua elvetiana, acum de-odata debuteaza in Franta ? Mai ce chestie. A scris gsp vreun articol in care sa isi retraga informatiile neadevarate pe care le-a publicat ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.