Alte știri din fotbal
Veste nesperată la Universitatea Craiova » Când revine pe teren Pavlo Isenko
0
Takayuki Seto, prezentare lângă ARO: „Noul motor de la mijlocul terenului”
0
Doar doi jucători din lotul Corvinului erau născuți la ultimul meci al Hunedoarei în prima ligă
0
Vor titlul în Superliga, dar au fost bătuți clar de Gloria Bistrița, cu 4 zile înaintea debutului oficial
0
Știri din fotbal internațional
Antrenorul din Superligă care a anticipat corect marea dezamăgire a Mondialului mai face un pronostic: „Aceasta e finala!”
2
Minutele magice apropiate pauzelor de hidratare » Cum variază media golurilor marcate la Cupa Mondială 2026!
0
Radu Banciu, monolog controversat: „Ai voie să pui 11 negri în echipa Franței, dar ei nu sunt francezi și nu vor fi niciodată”
8
Top 5 controverse ale Campionatului Mondial
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
1
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
Scuze pt. revenire: fraza asta a ta - "habar n-am daca ce denatureaza prostu ala are vreo baza reala" - pot sa o postez pe un site dedicat afirmatiilor absurde ale romanilor? Incearca sa nu mi-o iei in nume de rau, poate ai scris la repezeala, dar ce a iesit e foarte tare!
1.de unde pana unde ma consideri tu prost pe mine?!Am dat cumva impreuna vreun test de inteligenta!? 2."denatureaza prostu"-esti intr-un non-sens total.Prostii iau lucrurile intotdeauna ad litteram, denaturarea presupunand existenta unui anumit grad de inteligenta-nu o spun eu,o spun specialistii in psihologie aplicata. 3.faptul ca presupui ca denaturez te face doar un romanas autentic,de fapt un parerist. 4.faptul ca nu respecti pe cei cu pct. de vedere sau informatii care nu se incadreaza in sistemul tau de valori denota o slaba incredere in sine si o crasa lipsa de respect fata de propria persoana. 5.inceaca sa fi mai rational (sau mai putin emotional) si vei descoperi ceva
1
dupa generatia lui Prodan, Dobos, etc a fost cel mai bun fundas roman impreuna cu Chivu - daca Chivu a avut parte de trofee internationale si de echipe europene tari, Rodoi s-a identificat cu Steaua si este iubit de suporteri precum Lacatus, Hagi si restul marilor glorii marele lui merit este acela k dinte toti fotbalistii din generatia lui este singurul care se identifica cu o echipa ceea ce il va face sa fie respectat si peste 30 de ani
Oferte au fost(nu stiu daca de „zeci da’ milioane”),dar cu siguranta au fost! Asa cum au fost pt multi jucatori ai stelei in vara lui 2006 dupa parcursul european…dar cum razboinicul atotstiutor al luminii cerea si ma’sa si pe ta’su…s’a ajuns la reversul medaliei ca pe dica sa’l dea pe 1.5 mil(daca nu gresesc), pe goian si ghinoea aproape pe degeaba, si tot asa.
daca'mi dai un sg exemplu de mare fundas ce nu a fost depasit("...de parca trecea acceleratul prin halta") niciodata in cariera lui(si ma refer la marii fundasi ai lumii gen beckenabauer, maldini, nesta, canavarro, thuram, desailly, etc) esti "baiat dastapt"! plus ca poti fi un jucator bun de fotbal, chiar foarte mare, valoros si fara sa ai talent in sensul de tehnica! iti dau un sg ex: dorinel munteanu! sa nu te iau cu gatuso, ca poate te ratacesti! cat priveste mioritica idee "daca era asa bun de ce nu l'a transferat o echipa mare din vest", e simplu: ciobanu' a tinut de pret!
da ,la K1!:))
Respect Radoi ,hai Steaua ,spre 24 sa moara frustratu !
ai de grija cumetre ca cine seamana vant culege furtuna! SA NU RETROGRADATI VOI DIRECT IN C DACA SE DOVEDESC INGINERIILE FINANCIARE SI BLATURILE asatrului ruginit din ghencea civil!, ASADAR AI GRIJA CE-TI DORESTI!
Hater
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.