Alte știri din fotbal
Iată situația la zi a dinamovistului George Pușcaș!
0
Florin Prunea, dur cu Dinamo: „Obiectiv imposibil!” » Mai avem un român la Mondial: „Lumea nu a vorbit de el”
0
Cele 21 de echipe promovate în Liga 3 » Cine a reprezentat Bucureștiul la baraj
0
Denis Alibec l-a comparat cu Gică Hagi: „Seamănă foarte mult la caracter”
0
Știri din fotbal internațional
Au mare încredere că pot elimina Franța de la Mondial
0
Președintele țării a „erupt”, după eliminarea de la Mondial: „Selecționer incompetent!”
2
E la 88 de minute de recordul stabilit de Walter Zenga la CM » Reacția italianului: „Diferența e notabilă”
3
Emoționat până la lacrimi de scrisoarea lui Deschamps: „Rareori îmi arăt sentimentele”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Dua Lipa a postat primele imagini din luna de miere, în Coasta Amalfi, ...
Libertatea
Imagini incredibile de la exercițiile militare din Coreea de Sud: un roi de ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Africanii, cu toate ca inca mai traiesc prin copaci si pesteri tot mai scot ceva jucatori de super-clasa, araboii sunt anti-talent la fotbal, ei ar trebui sa se lase de sportul asta ca nu-i ajuta tot petrolul si toti banii din lume.
...toti mancatorii de handel care se dau specialisti au luat mure ...sa bage limba in miji ...fotbalul arab este cel mai slab din lume ...
ideea e ca sauditii de vreo 2 decenii investesc serios in fotbalul lor si totusi nu au reusit sa produca niste valori dimpotriva joaca mai prost si valorile lor sunt aia mai batrani...pe de alta parte uzbecii au toate problemele la nivel local dar tot au un fotbal mai valoros probabil pentru ca le si place mai mult
nu stiu poate sunt, pentru mine e cel mai bun, in activitate, dupa nea mircea, rezultate in europa are , o semifinala de cupa uefa este aproape inamginabil pt alti antrenor, in fine, pt mine ramane no1.
am spus inca de acum 3 saptamani ca uzbekistan este prima favorita a grupei, datorita lotului evaluat pe transfermarkt ca fiind de 2 ori mai bun ca cel al arabiei, de 6 ori mai bun ca cel al korienilor si ceva mai bun ca cel al chinei.
oli trebuie sa demonstreze in Europa ca e un antrenor bun,palmaresul lui la arabi nu conteaza ,doar banii.Sa spui ca e cel mai bun dupa lucescu inseamna ca esti subiectiv,pana la urma dan petrescu ca palmares vorbind e mult peste el,a plecat prea devreme la arabi,acolo te duci la sfarsit de cariera nu la inceput,dar precum spuneam unii aleg banii inaintea performantei si e dreptul lor,dar professional vorbind cand ajung acolo nu mai conteaza
Mai bogat nu inseamna mai valoros, uzbecii sunt peste sauditi, cel putin cu doua clase.
daca e un campionat bogat conteaza echipele de club nu nationala,ca nu poate juca pintilii la Arabia saudita ca sigur era cel mai bun de pe teren in meciul asta.Ce Anglia nu e un campionat bogat?si n-am auzit de ei prea mult la turnee finale
da, pana la urma au castigat favoritii. de ce se duc romanii la ` camile`? simplu, pt bani. oli e cel mai bun antrenor roman de la mircea luce incoace. sper sa revina candva in romania sau in europa.
foarte urat oli...ambele echipe au jucatori mare parte din propriul campionat...si campionatu saudit e clar mai bogat...i-a batut niste desculti doar atat vreau sa zic
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.