Alte știri din fotbal
Haos în Gruia! Clauza care îi dă planurile peste cap lui Ioan Varga + Cum le-a forțat mâna Gigi Becali
0
Președintele lui U Cluj, acuzații-„bombă”: „Craiova nu a fost fair-play”
0
Mario Felgueiras, despre viitorul Universității Craiova: „Ideea e să dominăm România!” » Comparație între Mirel Rădoi și Filipe Coelho
1
Dinamo a început negocierile: 3 ținte pentru mercato de vară
0
Știri din fotbal internațional
Lotul Egiptului pentru Campionatul Mondial » Mohamed Salah, vedeta din echipa „faraonilor”
0
Villa a fost obligată să facă o schimbare majoră înaintea finalei!
0
Unai Emery, după ce a câștigat al cincilea trofeu Europa League: „Le-am spus jucătorilor în vestiar”
0
Cristi Chivu, călătorie în jurul lumii » Unde a ales să meargă în cantonament: 30.000 de kilometri pe drumuri
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Tanczos Barna vrea să reactiveze sistemul antigrindină care nu se știe cât ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Eroare majoră în subiectul oficial de Matematică de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
mare jucator torje asta
Dupa ce a refuzat un salariu de 100.000 euro/sapt la Real Madrid, Torje va juca pe 100.000 seminte de dovleac/sapt la Real Ciorogarla. Canavaro a dat petrecere pentru ca s-a lasat de fotbal inainte sa ajunga Torje in Italia. Cand Dinamo va termina pregatirea pt CL, Torje se va intoarce.
pai numai in mintile bolnave ale voastre ziaristi de duzina toti romanii sunt superfotbalisti:micul Hagi,micul Balaci,briliantul.....razaidraku cu generatia voastra de rahat.
Ajunge asta mare fotbalist cand ajung eu ciclist in Turul Frantei.
:)))) ceangau cu multa minte lipsa.tu il faci pe torje pitic in comparatie cu pigmeul ala?pai torje e shaquille o'neal pe langa ala :)))
torje nu-i ala care e laudat de toate curvistinele ca joaca bine in pat?
nu il compara pe Sapunaru cu Torje, ala arata a fotbalist nu a cantaret de manele Steaua e fermecata....asta ca sa nu mai vorbim ca Sapunaru chiar a jucat ani buni la FC PORTO cu care a castigat si trofee internationale...pe cand Torjica a frecat menta la Udine in primul sezon si dupa a jucat la Granada la retrogradare....
inca un talent murit speranta....parca-l vad cum se intoarce cu coada intre picioare la dinamo si se da iar mare vedeta....asta daca accepta salariu de 2000 pe luna
e infinit mai greu in Italia unde fundasii nu se joaca , in Spania in schimb este ceva mai mare libertate de miscare in atac ... mai bine ramanea ( daca depindea doar de el ) , oricum realizarile lui in Primera au fost un pic exagerate in tara ... mult mai bine a fost vazut in schimb Sapunaru , ca drept dovada si acest nou transfer al lui in Spania ( pe 3 ani ) ,chiar daca e la o echipa mica ... e f bine pt ca va fi titular de drept !
Hai, las-o balta! Ce rau ti-a facut Giovinco pentru a-l jigni comparandu-l cu piticul manelist?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.