Alte știri din fotbal
Mesajul de suflet al lui Patrick Olsen a sensibilizat tot Dinamo! Reacția fulminantă a suporterilor
0
Proaspăt despărțit de CFR Cluj, a semnat cu noul club: „A ajuns la un acord cu clubul și este așteptat să sosească în următoarele 24 de ore”
0
Ziua decisivă pentru o afacere istorică » Unde nu ajung Rapid și Petrolul la un numitor comun: detalii din culise
0
Tehnicianul din Superliga, contră pentru Gino Iorgulescu: „Varianta cu 18 echipe este cea mai bună!"
0
Știri din fotbal internațional
Căpitanul român din Ungaria explică deschis ce trebuie să preia fotbalul românesc de la maghiari: „Ar fi benefic!”
0
Andrei Rațiu, integralist în duelul lui Rayo din Cupa Regelui » Ce scrie presa din Spania
0
Erik ten Hag revine! Olandezul a fost prezentat oficial: „Este minunat și special să mă întorc ”
0
Se face transferul iernii în Europa: 75 de milioane de euro » Vedeta din Premier League are vizita medicală programată la Manchester City
3
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
Exemplul de curaj al tânărului mutilat de un incendiu în copilărie. „Nu mă ...
Libertatea
SUA riscă să rămână cu mâinile goale în urma politicii dominației americane ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
SUA amenință că vor folosi inclusiv forța armată pentru ocuparea Groenlandei
Libertatea
Daca Moritan nu face faza de aparare....te uiti aiurea la meciuri. Poate Man ai vrut sa zici ca nu face faza de aparare
Nu excela, dar a fost cel mai bun pasator roman sub 21, de ani de la Hagi incoace.....
Morutan, Man doua perle spoite de gsp si vandute la suprapret. Morutan nu s-a prăbușit, asta era nivelul lui. Reclama in ziarul de impachetat peste a ajutat la teapa. Asa o sa fie si Popescu si celelalte perle ale becalului.
Morutan nici la FCSB nu excela. Mai prindea din cand in cand un meci mai bun, dar mai si facea tusa. Pe scurt, nu imi dau seama cum Giovani si Victor i-au imbarligat pe cei de la Galata ca sa-l ia pe Morutan! Pur si simplu nu are valoare! Ceva talent are , dar genul ala de talent care merge doar pe la noi. Viitorul lui e clar: inapoi la Botosani. Acolo merge si fara engleza.
L-am vazut de mai multe ori pe Morutan, el nu poate juca doar din 1-2 atingeri, poarta mingea mult ( 4-5 atingeri) si aiurea. In plus nu face faza de aparare. E un jucator tipic...de fotbal romanesc,...de la FCSB . ca, la fel sint si Popescu, si Tanase, si Coman. In plus baiatul sta prost si cu creierul ( si-a luat masina scumpa, nu stie nici o limba straina, nu are scoala de calitate. Cum sa razbata ? Cind isi va da seama cum este ...va fi prea tarziu. probabil va reveni....in Romania.
"Moruțan l-a cumpărat pe Cicâldău la Galatasaray pe 25 august 2021. Suma de transfer, 4,1 milioane, " :)))))))
Turcii sperau ca Morutan sa joace fotbal in engleza, dar el joaca in romana aici e problema.
Probabil va reveni la Fcsb din sezonul viitor pentru a ajuta Fcsb sa castige campionatul
E vina turcilor ca nu se pricep la fotbal, este, florarule?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.