Alte știri din fotbal
Mihai Stoica s-a RĂZBOIT cu toată lumea: „Steliștii s-au transformat în FCSBiști! Doamna de la CNA este dinamovistă”
0
Fostul tehnician al naționalei de juniori, după succesul cu Steaua: „Cea mai bună repriză din cariera mea de antrenor!”
0
Două goluri și un penalty ratat în Csikszereda - FC Argeș » Lupta la play-off devine teribilă: clasamentul ACUM
3
FCSB - Dinamo, derby de România » Echipele de start + Informații și imagini de la stadion
23
Știri din fotbal internațional
FIFA a anunțat programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » La ce ore am juca la turneul final
1
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Trei goluri în primul sfert de oră
0
Încă un hat-trick Harry Kane, iar Bayern zburdă spre titlu în Bundesliga
0
Manchester City profită de eșecul lui Arsenal și relansează lupta la titlu » Cum arată situația la vârf în Premier League
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
6
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Nu ne intereseaza ce spune el, nu stiu ce te freaca atat ce face ovidiu, la fiecare articol spui asta... Petrescu si Munteanu sunt antrenori buni pentru ca au ani buni in Germania si Anglia, la fel si Reghe. Altii nu prea avem. Ganea a jucat si el pe acolo dar... Sa vedem Raducioiu care a facut si scoala de la Coverciano, eu am incredere in el. Restu care au mai jucat prin Franta(Moldovan) sau Spania(Ad. Ilie) nu prea au chemare spre antrenorat pentru ca, parerea mea, se punea atunci accent mai mult pe alte lucruri decat tactica, pe forta respectiv tehnicitate.
Eu nu inteleg ceva . Pana la urma a antrenorul Kuban-ului ? sta pe banca ?
sa vedem ce face in viitoarele meciuri...
Apare tacanitul ala de ovidiu si sa vezi ce discurs iti tine depre Dan Petrescu :)))
foarte buni antrenorii romani in Rusia! de altfel sunt printre putinii straini ramasi. si spaniolul de la Spartak sau de unde a fost concediat. a mai ramas Guus Hiddink pe care Dan Petrescu l-a batut.
Cred ca inoata aia in scuipatu nesimtitutului ,cica ,neamt, mai putin la antrenorat si maniere, ptiu !
Scuipilici va face treaba la Kuban.El daca-i lasat sa munceasca poate chiar sa-i duca in Europa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.