Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a văzut anunțul lui Giovanni Becali și a rămas perplex: „A îmbătrânit, de ce ar spune lucrul ăsta?”
0
Farul, la un pas de titlul cu numărul 3 în Superliga feminină
0
Corvinul - FC Voluntari, în etapa a 8-a din play-off-ul Ligii 2: două goluri în trei minute
1
Răzvan Raț are o favorită surprinzătoare la titlu în Superliga: „A fost primul meu club”
0
Știri din fotbal internațional
Legendarul Marco van Basten i-a șocat pe olandezi » Cu cine ține la Mondial
0
Ratează Cupa Mondială 2026 din cauza insultelor aduse lui Vinicius? Pedeapsa lui Prestianni a fost extinsă global
0
Primarul Madridului, iureș după Arsenal - Atletico: „Am jucat împotriva UEFA! Au pus în mișcare mașinăria”
0
Ghinion pentru Mitriță la revenirea după suspendare » A ratat un penalty comis de Andrei Burcă
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Modelul de Dacia Sandero despre care olandezii scriu că, în ciuda ...
Libertatea
Moștenirea fabuloasă a evreilor în bucătăria românească. Trei rețete ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
Ribery avea 18 ani cind juca la galata....Sinamrtean, a jucat cum a jucat la Vaslui pt ca , campionatul avea alta valoare, in primul rind...Sinmartean nu a confirmat nici in Grecia macar, nici cu Steaua in Europa....cu Botosaniu si Viitorul ebun..si la arabi va fi bun.... P.S. Daca tot ati adus aminte de Rubery....uitati-va la fizicul lui, si comparatil cu fizicul lui Sinmartean..si o sa aveti o prima explicatie de ce ala a reusit, si Lucica nu.
Cati ani avea atunci Ribery bai poullik? Astia l-au descoprit pe Sanmartean la 34 ani. Pana a ajuns la steaua jurnalistii de carton nu aveau ochi pt el.
Da' de Ribery ai auzit cand juca la Galatasaray, pr oasto?
deja e magarul ei.. evident, unul nobil..)
meciuri d- alea am jucat si eu , erau echipe de cate 5-8 oameni si castiga echipa care dadea mai multe pana se facea gratarul .spre deosebire de tine n-am avut revelatia sa le consider meciuri de fotbal cu echipe de club doar pentru ca printre tovarasii de gratar& miuta erau si jucatori de la echipe de club
Stai sa vezi acu' cu Tamas. Pana acu' ceva timp era betivul anului in je gsepe, de acu' incolo o sa devina si asta magicianul turmei.
Cand era la Vaslui nu auzeam nimic despre el, apoi dupa ce s-a dus la steaua a ajuns brusc jucatorul secolului. Ziaristi penibili.
Poate e angajat cu ziua la je gsepe si atunci se explica minciuna pe care o are in sange.
Ce echipe de club adunai tu?...si eu am jucat fotbal la greu in copilarie si tinerete si pe maidan si la echipa de club...si nu s-a jucat niciodata maidanul contra unui club...povesti de copii...va bagati in seama toti pe net.
In video nu se vede ca e pe teren si legenda 0wina a voastra nascuta la 35 de ani. Probabil ca a atins si el mingea de cateva ori, dar clar, nu a fost eroul meciului, asa cum indobitoceste je gsepeul pe distrusii turmei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.