INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  LA LIGA

VIDEO Andone și-a intrat în ritm » Al treilea gol consecutiv pentru La Coruna, dar echipa sa a pierdut în prelungiri

Articol de GSP - Publicat sambata, 26 noiembrie 2016 15:28

Florin Andone a reușit să marcheze azi cel de-al treilea gol stagional pentru Deportivo La Coruna.

Vezi AICI golul internaționalului român

Atacantul român a punctat pentru echipa sa în meciul pe care Deportivo îl dispută de la această oră, pe terenul lui Malaga. Andone a redus din diferență pentru Deportivo în minutul 72, punctând pentru 2-3.

Din păcate pentru Andone, echipa sa a pierdut în final cu 4-3.

Acesta reușise să marcheze în ultimele două etape, în egalul cu Granada (1-1) și în înfrângerea cu Sevilla (2-3).