Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu, marcat de decesul lui Nae Ungureanu: „Trebuie să procesez toate astea”
0
Nicolae Negrilă, devastat de pierderea bunului său prieten: „Plâng, bă, tată. A murit Nae”
0
Tragedie în fotbalul oltean » A murit Nae Ungureanu, unul dintre cei mai iubiți componenți ai „Craiovei Maxima”
4
Nuno Rodrigues, prezentat oficial în Superliga: „Experiență în fotbalul portughez”
2
Știri din fotbal internațional
Xabi Alonso l-a scos pe Enzo Fernandez din lot: „A fost decizia mea și a clubului” » Ce spune un jurnalist argentinian
0
Antrenorul lui Trabzonspor și-a dat demisia după umilința din Europa League, clubul i-a refuzat-o!
0
UEFA a elucidat scandalul imens din Liga Campionilor, cu Istvan Kovacs în prim plan » Răspunsul primit de Barcelona
0
Incredibil cine a eliminat-o pe Universitatea Craiova!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Cât de stupizi să fim?” Generalul (r) Dorin Toma și Liviu Pleșa, ...
Libertatea
Tensiuni energetice la nivel înalt: Norvegia acuză UE de ipocrizie în ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Pacientă cu cancer din România cumpără din Germania medicamentele care-i ...
Libertatea
Lato e venit de la fcsb si de aia e huiduit pana si in Turcia!
Vina principala e a jurnalistilor care lauda anumiti jucatori contra cost si trebuie exterminati profesional, a proprietarilor de cluburi care nu sunt interesati sa creasca fotbalisti ci doar niste marfa vopsita de pe urma careia sa scoata bani si nu in ultimul rand a societatii care tolereaza astfel de falsuri si chiar le lauda.
latovlevici e o ala petarda fcsb ista supra umflata de prodanca si de bacali
Adica miile de ultrasi din tribuna vedeau cat de minunat joaca si totusi il huiduiau? Ce oameni domnule! Plus ca Lato fata de Pierce Brosnan are marele avantaj ca la 80 de ani va arata la fel ca acuma!;)
Cand esti pe primul loc se intampla asta? Dar sa ai 3 (trei) infrangeri la rand, la ZERO !?!
Am văzut secvențe la TV, Latovlevici a fost huiduit într-un hal care nu mai lasă loc de scuze, justificări, explicații FCSBiste... Grav.
Nu! nici macar tu nu poti fi atat de ra tat; nu cred asta
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
o sa avem o nationala puternica laudand niste nulitati,care nici la arabi nu fac fata? i loc sa analizam corect si sa scoatem la suprafata toate hibele ne amagim sa le suflam in..... lor si patronilor lor care vor doar sa i dea repede pe bani multi,oriunde,oricand! ce se intampla cu fotbalul la nivel de nationala......faptul ca nu avem viitor,conteaza mai putin! becali sa si umple buzunarele,noi cum dam de o nationala care joaca fotbal(gen olanda) ne dam cu stangu in dreptul
E o superechipa, n-ai ce zice, si Fener era eliminata repede in Europa iar mai apoi facea optimi sau sferturi la Liga. Feghouli, Gomis, Carrasso, Muslera, Belhanda, Derdiyok, Linnes pe care-l tine Lato rezerva, iti spun ceva?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.