Alte știri din fotbal
Daniel Oprița, reacție după ce Dinamo i-a „furat” unul dintre cei mai talentați jucători: „Suporterii sunt supărați!”
0
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga
0
Fostul antrenor de la FCSB știe ce se va întâmpla cu Marius Baciu: „Altfel, nu va mai continua”
0
Ilie Dumitrescu a comentat plecarea lui Daniel Pancu de la CFR: „Nu are cum să-ți meargă”
2
Știri din fotbal internațional
L-a ajutat pe Cristi Chivu să facă „dubla”, dar nu a prins lotul pentru Campionatul Mondial
0
MM Stoica nu vede cu ochi buni revenirea lui Mourinho la Real Madrid: „Să îl citez pe Mircea Lucescu”
0
Real Madrid pregătește lovitura verii! Starul de 121 de milioane de euro poate pleca din Premier League după ultimul meci
0
Singurul regret al lui Pep Guardiola în cei 10 ani glorioși petrecuți la Manchester City: „L-am ascuns adânc în interiorul meu”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Peste 43.000.000 lei primesc despăgubiri 3.832 de proprietari care au ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Când intră pensiile în iunie: milioane de români vor primi banii mai târziu ...
Libertatea
Eu nu reusesc sa inteleg. Il iau drept erou pe un om care a gresit flagrant, punand in pericol vietile altora?! Aceasta nu este stire, este o problema etica si morala pe care nici macar voi ca jurnalisti nu sunteti in stare sa o prezentati si sa o educati mai departe astfel incat sa avem o directie si o mentalitate ca sa ne fie bine. Va rog promovati respectul intre oameni!
Eu zic să te concentrezi numai pe una din limbi. Aşa cum vad, nu foloseşti corect nici una nici alta. In altă ordine de idei, de unde pînă unde incerci sa te compari cu Tamaş? Nu stii sa faci ce face el rāu, dar mai mult ca sigur nici ce face bine.
Domnule , nu incetati cu aceleasi ineptii zilnice. De cand este mediatizat acest caz , postati zilnic o opinie personala absolut hilara vis-a-vis de notiunile de civilizatie si logica .
Induiosator. Cat de mult conteaza aprecierea fanilor. Ce mare scofala ca a baut si a condus beat? ASTA este logica unora ca "alexandru_popescu" !!!
Za ducks came from za tracs :))) O fi Tamas un martalog, dar ce te tot alinti pe aici cu romgleza ta de balta ? :))))))
Nu mai țin minte, ne era milă de Tamaș ?
Ba eu am intilnit am grup mare de tifosi argentinieni care mi-au spus ca Maradona poate r sa si ucida ca il vor iubi la fel . Il iubesc mai mult decit pe messi !
Fanii luI Hapoel il iubesc neconditionst RESPECT ISRAEL!
Cum adica ma prostalaule fcsbist e "batjocorit" ?! Adica e prins beat conducand cu 205km/h si voiai sa fie eventual felicitat?! Mare ti-e gradina ne-a jjijji!!!
Am crezut cā i-au adus o ladā de bere
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.