Alte știri din fotbal
Cerință specială pentru Zeljko Kopic: „Merită mai mult. Are datoria să îi dea mai multe minute!”
0
A marcat primul gol în tricoul lui Dinamo și este convins: „Avem șanse mari la titlu!”
0
Zeljko Kopic, după Dinamo - Metaloglobus: „Ăsta e planul” + cum i s-a părut Mazilu
1
Cătălin Cîrjan a surprins, după ce Dinamo „a demolat-o” pe Metaloglobus: „Mister ne-a zis că nu e bine ce facem”
0
Știri din fotbal internațional
Haos înaintea duelului dintre Inter și echipa lui Dan Șucu! Ciocniri violente, mașini incendiate
0
Genoa, prea mică pentru Inter » Chivu e din nou lider în Serie A!
4
Ionuț Radu, din nou erou în LaLiga » Paradă de clasă mondială la penalty-ul lui Nico Williams!
1
Derby-ul Nord-Estului Angliei, reeditat după 9 ani, decis de un autogol spectaculos
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Marele exod al polonezilor din Marea Britanie. De ce tot mai mulți ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Polițiștii, răspuns dur pentru șeful Cătălin Predoiu: „Dacă România ar avea ...
Libertatea
N-am mai intrat acolo de luni de zile (forumul ăla e plin de puberți acneici / cu vocea în schimbare). N-am de cine să fac panaramă.
Dupa cat timp liber ai!:)))
Am tastat repede și, inițial a fost inopinant, dar, ca de multe ori când mă grăbesc, să răspund, mai ales unei persoane ca dvs, autocorectorul opune rezistență :)
De unde știi că nu lucrez la...Nike ?
Sunt vreo 3-4 postaci pe care ii vezi zi de zi ,ora de ora pe toate articolele.Si daca e vorba si daca nu e vorba de Steaua(fcsb)ei tot aduc vorba despre ea.Distrusi,fara familie ,fara viata sociala ,viata lor sociala este prezenta pe forumul gsp.La atat se rezuma socializarea lor.Scriu multe si de fapt nimic,nu vezi decat cuvinte ca si:clona,pr0stalau,faliment.Asta este tema lor pentru astazi.Sa faca propozitii si fraze cu cele 3 cuvinte.
:))) Te-ai plictisit de Diji?:)))
Ai grija cu mister "o mie de virgule"! Si cand doarme pune virgule!:)))
Prezent! Eu sunt ăla.
"într-un mod inopinat" !...Eu, unul, aș scrie doar "inopinat". Asta o afirm așa (că sunt educat) dar, mai ales, diplomat. Ori viceversa, cum doriți dvs.:)
Iti dai seama numai cat timp pierde pe GSP! Eu de cate ori deschid articolele despre STEAUA dau de el!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.