Alte știri din fotbal
Cerință specială pentru Zeljko Kopic: „Merită mai mult. Are datoria să îi dea mai multe minute!”
0
A marcat primul gol în tricoul lui Dinamo și este convins: „Avem șanse mari la titlu!”
0
Zeljko Kopic, după Dinamo - Metaloglobus: „Ăsta e planul” + cum i s-a părut Mazilu
1
Cătălin Cîrjan a surprins, după ce Dinamo „a demolat-o” pe Metaloglobus: „Mister ne-a zis că nu e bine ce facem”
0
Știri din fotbal internațional
Haos înaintea duelului dintre Inter și echipa lui Dan Șucu! Ciocniri violente, mașini incendiate
0
Genoa, prea mică pentru Inter » Chivu e din nou lider în Serie A!
4
Ionuț Radu, din nou erou în LaLiga » Paradă de clasă mondială la penalty-ul lui Nico Williams!
1
Derby-ul Nord-Estului Angliei, reeditat după 9 ani, decis de un autogol spectaculos
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Marele exod al polonezilor din Marea Britanie. De ce tot mai mulți ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Polițiștii, răspuns dur pentru șeful Cătălin Predoiu: „Dacă România ar avea ...
Libertatea
LaliShezàricàNebraskaRupert alias hitman, non-stop teleshop pe articolele Stelei! Sus pe baricade, an de an, zi de zi, ceas dupa ceas!:))))))
Ce fătălău! Și aia de la az la fel, au semnat contract si cu moldoveanca? Cred ca da, pentru ca il conduce pe micul dorin. Pai daca ii da blonda papucii, asta mic se sinucide.
Nea broaska ,ai norma la postari?!Cate trebuie sa faci pe zi?!Auzi ,vad ca esti non stop pe forumul gsp.Se plateste bine meseria de postac?Ce cerinte iti trebuie pt meseria asta?Minte cat mai putina,si timp liber si vad ca esti calificat pentru ambele.
Acum cand s-a mutat clona la oras in popesti leordeni! Pana acum era de inteles sa fie refuzata, fiind echipa sateasca.
Aici cu antrenorul John van den Brom ( AFAS stadion ) https://mobile.twitter.com/AZAlkmaar/status/1020629463254675457/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1020629463254675457&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.vi.nl%2Fnieuws%2Faz-huurt-roemeens-international-van-club-brugge
Si asta refuza clona fcsb:)))) Exista cineva sa n-o faca?
Bună ziua, Nea Cutare! Ce vânt te aduce pe la noi, pe forum ?
Bună ziua. Am urmărit știrea la posturile Tv At5 ( local Amsterdam ) și provincial Tv NH ( Provincia Noord-Holland ). Sper să reușească.:)
Kanalistule, am intrat (câteva minute) dimineață și erai pe forum. Intru și acum,...(tot) pe forum !! Ce să înțeleg, (iar) ai sărit peste masa de prânz ??
Il vrei la rin amo !?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.