Alte știri din fotbal
Schimbare de locuri în zona play-off-ului după prima etapă de Liga 2 din acest an
10
Fostul jucător al Generației de Aur, prima reacție după anunțul făcut de Mircea Lucescu: „Mă rog la Dumnezeu pentru el”
0
Nu se gândește la retragere! Fără echipă din vară, Florin Niță a plecat în cantonament alături de un club din România
0
Rapid, răspuns acid pentru Dinamo, cu Șucu și Angelescu pe gazon: „Cât timp alții se joacă în aplicații...”
0
Știri din fotbal internațional
Alanyaspor - Basaksehir, cu Ianis Hagi și Umit Akdag titulari
0
Cum pregătește Igor Tudor derby-ul cu Arsenal » Noul manager croat l-a scos la restaurant pe Radu Drăgușin!
0
Veste excelentă primită de Antonio Conte » Starul lui Napoli se va întoarce la antrenamente după patru luni
0
Scandalul din Champions League continuă! Ce i-a fi strigat Prestianni lui Vinicius, de fapt » Riscă o suspendare uriașă
0
Lifestyle
Un caz care schimbă tot! Alpinist condamnat pentru omor, după ce și-a abandonat iubita pe cel mai înalt vârf din Austria: „Nu vă consider un criminal. Nu vă consider un om fără inimă”
6
Studiu înfiorător: TOATE căștile audio „pot cauza cancer, probleme de dezvoltare neurologică și feminizarea bărbaților”
0
Jenson Button a dezvăluit ce privilegiu pe viață primește fiecare campion de Formula 1: „Se numește permisul roșu”
0
Are 57 de selecții în naționala României și a semnat cu Asia Express! Avem toate detaliile
3
Donald Trump reacționează după arestarea lui Andrew: „O rușine, foarte ...
Libertatea
Ce șanse sunt ca Vladimir Putin să fie înlăturat de la putere? Strategia ...
Adevărul
Aurel Țicleanu, despre stenogramele explozive cu Craiova Maxima: „M-am ...
GSP SPECIAL
CTP, după vizita lui Nicușor Dan în SUA pentru Consiliul lui Trump: „Mi-e ...
Libertatea
cand imbraci un astfel de trening nu poti dansa decat manele ! doar nu credeti ca metallica sau ac dc are vreo treaba cu pipera si sectorul agricol ilfov
fcs.bi.stii dodel si banel erau ascunsi dupa perdea.
Dacă ar reuși să transmită virusul mynele în Rusia, în sfârșit razboiul rece ar fi câștigat și Petru cel Mare și-ar schimba testamentul.
Agramat!
...si unde e petrecera? bine, nebraska si acolitii lui saliveaza la articolul asta :)))
maneaua, painea spirituala a fcsbistilor.
Este un mister ce se intampla cu aceasta caricatura de jucator. Dupa ce i-a exasperat cu prestatiile sale pe fecesebisti, a plecat la salariu triplu in rusia, unde a jucat primele 5 meciuri, avand rusia la picioare, dupa cum titra presa de la noi. Dupa aia pauza, banca de rezerve, nu a mai jucat nici un minut. Acuma, culmea ar fi sa urmeze vreun transfer prin anglia, spania sau italia, pe salariu cu 6 zerouri :))))
Hai ca se fiteaza bine treningul fecesebelelei cu manelele,parca sint facute unul pentru altul.
”Jucătorul rușilor de la Rubin Kazan a dat drumul imediat la petrecere alături de soția acestuia” ... Băi, înțeleg că ești redactor de sport, dar să nu știi să vorbești ... soția SA, în loc de soția acestuia, pușcărie? Oricum, ***!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.