Alte știri din fotbal
Gigi Becali, convins să îi dea o șansă: „Așa se laudă el: «Mă duc acum la FCSB și vreau să fie anul meu, sparg, distrug»”
1
Florin Prunea spune că Dinamo trebuie să facă urgent două transferuri
0
Îl deturnează FCSB pe Boateng?! „Mi-a zis că ar dori să vină” » Coșmar pentru Dinamo: Gigi Becali a intrat pe fir
16
MM Stoica s-a dezlănțuit, a sărit și și-a ridicat tricoul. Imagini nebune surprinse la „oficială”
3
Știri din fotbal internațional
PSG - Arsenal, marea finală a Ligii Campionilor » Corespondenții GSP transmit din Budapesta cele mai noi informații
6
Cristi Chivu a cerut un fundaș central dacă pleacă Yann Bisseck la vară » Inter a mai transferat unul de-acolo!
0
Cosmin Olăroiu, pus pe liber: „Mulțumim pentru eforturile depuse!”
2
Liverpool l-a dat afară pe Arne Slot și se pregătește să-și numească noul antrenor!
4
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
1
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
Ce înseamnă pentru români facturile calculate în euro
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Mărturiile unor oameni din Galați, despre momentul prăbușirii dronei ...
Libertatea
Trebuia sa fie 3-0 la pauza pentru Orduspor! Incredibil arbitraj, ce e la noi, e parfum de tei!
Sper sa`l mai vad pe asta la nationala cand o sa ia Viitorul campionatu.
Ce gol superb..... nu inteleg cum au reusit astia sa retrogradeze:))... parca se luptau la cupele europene in tur
Superba executie. Dar nu mai veni la nationala, nu e de tine!
golul lui bursa de 1-1 a fost din offside iar orduspor a avut un 11m clar la scorul de 1-1. noi mai vorbim de arbitraje proaste in romania cand acolo este teroare?
acum ar trebui sa mai investeasca vreo 2-3 milioane in rusescu, ca sa fie siguri ca ajung pana in liga a treia :))
Si astia in toamna erau pe locul 2 :)) asa picaj mai rar.
:))))) inca un gol la cv impresionant pe care-l are stancu si cu ,care il convinge pe nenorocitul de piturca sa-l cheme in continuare la nationala
GIGI BECALI CE PARERE ARE?
Ma scuzati,totusi am uitat esentialul:A NIMERIT POARTA!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.