Alte știri din fotbal
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
0
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
0
De ce simte Raul Opruț că este „un campionat mult mai interesant decât anul trecut”
0
Cătălin Cîrjan a apărut la interviu ca după un eșec
0
Știri din fotbal internațional
Drăgușin, umilit » Legenda Fiorentinei o spune clar: „Lipsă de atitudine. Trebuie să înțeleagă la ce club au venit”
0
Mirel Rădoi a pierdut din nou în Turcia: 5 jucători români pe teren
0
Manchester City, aproape să bată palma cu Liverpool! Transfer pe final de mercato
0
A plouat cu 4 și 4,5 pentru Radu Drăgușin, după Fiorentina - Frosinone: „Dezastru!”
3
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Maxim nu mai prinde primul 11 la stutgart, iar stoian incalzeste si el banca de rezerve in Italia
Ar trebui sa ne bucuram ca avem jucatori care marcheaza, care joaca, cum sunt: Maxim, Stancu, Chiriches. Si Marica joaca, dar din pacate n-are rezultate, in 14 meciuri a inscris doar de 2 ori, din pacate Torje are doar 7 meciuri. Poate o sa-si mai revina, sa se adapteze toti la echipele lor si sa-i vedem pe Bourceanu, Marica, Torje, Stoian etc. titulari si cu un joc apreciat.
Peste campionatul Rusiei si la nivelul Frantei?Ba tu esti nebun?
Sivaspor sau akhisar beledye ti se par mari forte?
A dat 8 goluri? Intr-un campionat puternic( nu poti sa zici ca este slab)? Da, a dat.... Este adevarat. Campionatul Turciei nu este cat cel al Germaniei, Spaniei, Angliei, dar sigur este peste cel al Rusiei si al Ucrainei si al Olandei si cam la acelasi nivel cu Ligue 1(campionatul Frantei)
Campionat de nivelul celor din Cipru? Ca in afara de Fener si Galata ( imi scuzati prescurtarile; echipele "eliminate de tine") nu mai exista si Besiktas, care valoreaza 102 mil euro si ii are pe Manuel Fernandes, Gokhan Tore, acum si Jermaine Jones; pe Trabzonspor-76 mil euro si ii are pe Bosingwa, Zokora, mai nou si Bourceanu(jucator roman apreciat de toti! Nu e cazul sa ma acuzati ca l-am pomenit); Bursaspor, cu Sebastian Frey, Taye Taywo, F. Belluschi, Kasimpasa, cu A. Isaksson, Andre Castro, Ryan Babel etc.. Cred ca echipele de pe ultimul loc din Turcia ar fi campioane fara probleme in Cipru. Nu poti face comparatie intre cele doua campionate fiind departe ca valoare.
mare atacant asta, e in " topul golgeterilor" pe locul 11 in turcia...doar e de la stoaia, nu?eu zic sa il aducem iar la nationala, e tare bun!!!
mai mult, a dat un gol degeaba (s-a terminat 1-3), si ala din penalty. Pai din penalty dadea si portarul, ce mare smecherie?
daca scoti din turcia pe galatasaray si fener ramai cu un campionat cam de nivelul aluia din cipru .si din cate stiu motanul n-a dat golurile alea in meciuri cu galata sau fener ,nu? da-i medalii fara numar daca asa vrea muschiu tau ,degeaba o fi el zmeu cu ciocanyspor si salamspor ,daca se impiedica de minge cand joaca la nationala
Cand golgeterul are 12 goluri si tu 8 un calcul aritmetic simplu iti arata ca a dat cu 50% mai multe goluri ca tine. Si sezonul e abia trecut de jumatate. Deci nu, nu mi se pare o performanta. E doar un articol de umplutura, nesemnat, sa mai umple pagina duminica.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.