Comentarii (99)
gerulozaurus
gerulozaurus  •  02 Ianuarie 2016, 18:08

La cum alearga si ce joaca cei de la Espanyol este inca o dovada clara ca jucatorii Stelei din era Galca, cand desi aveau un avans de 14 pct in clasament, au decis sa scape de el Galca si sa-l 'primeasca' pe fratili lor Thomas, asta, Reghencamp. Toti aia care au participat la manaria asta *** si sa stea pe bara cel putin 2 ani, incepand cu cap de pluta BOURceanu.

atrickshot
atrickshot  •  02 Ianuarie 2016, 18:06
Postat de gerulozaurus pe 02 Ianuarie 2016, 18:04

putea fi eliminat cate un jucator de la Espanyol in doua randuri, in ritmul asta nu vor termina partida in 11

Am vazut doar 20 de min din prima repriza, m-am pronuntat doar prin prisma a ceea ce am vazut. Chiar daca o sa aiba un eliminat, cred ca pana la urma o sa le fie extraordinar de greu celor de la Barca sa dea gol, sa vedem cum se va desfasura repriza 2.

bebe21
bebe21  •  02 Ianuarie 2016, 18:06
Postat de Man Alin pe 02 Ianuarie 2016, 18:03

Stă deja cu fundul în poartă tot efectivul, încep încă 45 dde minute de asalt, Visca Barca!

lasa-ne capsunare....!! Mr poligloteanu...!

samertx
samertx  •  02 Ianuarie 2016, 18:06
Postat de nebraska pe 02 Ianuarie 2016, 17:48

imensul antrenor reche pregateste meciul cu fc voluntari in vreme ce renegatul Galca joaca cu amaratii de la cf barcelona.

Ia-o și tu comparativ și pe etape, azi la Steaua, mâine la Espanyol, azi la fecesebe, mâine la El burj arab. :))

gerulozaurus  •  02 Ianuarie 2016, 18:04
Postat de atrickshot pe 02 Ianuarie 2016, 17:50

Vreo 2 faze importante care au fost judecate in favoarea Barcelonei. O talpa la marginea careului Barcelonei pusa de Neymar si offside la cea mai periculoasa faza a lor. Daca se mai intampla asa de 2-3 ori o sa se incline si scorul in favoarea Barcelonei. In schimb meciul e surprinzator de echilibrat momentan.

972784299425023
Man Alin  •  02 Ianuarie 2016, 18:03

gerulozaurus  •  02 Ianuarie 2016, 18:02

joca binisor Espanyol, insa au unii *** care nu au ce cauta in echipa, probabil cei de pe banca sunt si mai slabi

samertx
samertx  •  02 Ianuarie 2016, 18:01

Momentan și surprinzător ptr. mine: Gâlcă a făcut redută! Dacă rămân în nouă, nici o surpriză.

Man Alin  •  02 Ianuarie 2016, 17:57

Tati , frustrații tot frustrați, FC Barcelona nu a luat nici un trofeu în 2015, trebuie să o ajute arbitrii, ca pe Real Madrid, sau ca în etapa trecută.