INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  GRECIA

VIDEO Invincibil! Răzvan Lucescu a ajuns la 8 victorii consecutive la PAOK și e lider în Grecia

Articol de GSP - Publicat duminica, 14 ianuarie 2018 18:32

PAOK, echipa antrenată de Răzvan Lucescu, a câștigat lejer meciul din deplasare cu Kerkyra, scor 3-0, din etapa a 17-a a primei ligi din Grecia.

Scorul a fost deschis după doar 23 de minute de Matos, iar după pauză Campos a majorat diferența. Pelkas a închis tabela în minutul 78.

VEZI AICI VIDEO DE LA MECI!

PAOK a ajuns la 8 victorii consecutive și e noul lider din Grecia, cu 37 de puncte, la două lungimi peste locul 2 ocupat de Olympiakos, care are însă un meci în minus. Kerkyra e pe locul 15 din 16, cu doar 11 puncte.