Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, detalii noi de la FCSB: „El își dorește să vină. Ar fi cea mai mare lovitură”
1
Gata, Alexandru Pantea a plecat de la FCSB! » Destinație neașteptată
1
Vor să se bată la titlu în Superliga cu Andrei Ivan: 12.000 de euro pe lună, contract pe 3 ani
7
De ziua Rapidului, „Bocciu” a dus Peluza Nord la ștrand. Mesajul afișat înaintea plonjonului colectiv în apă
7
Știri din fotbal internațional
Paraguay - Australia și Turcia - SUA: o singură necunoscută în Grupa D » Toate scenariile + echipele probabile
0
În SUA, ca-n Quito! Cui a dedicat victoria Gonzalo Plata, eroul Ecuadorului cu Germania: „Merită mai mult decât oricine”
0
Nemții, fără milă față de „Die Mannschaft”: „Așa ieșim repede! Șanse mici în fazele eliminatorii”
0
Japonia - Suedia și Tunisia - Olanda: toate calculele în timp real » Fratele fotbalistului din Superligă marchează din nou!
0
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
9
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
„Nu poți să te lupți cu sistemul când ești șeful sistemului”: Nicușor Dan ...
Libertatea
Negocieri fără rezultat la Vila Lac. PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Afaceri pe terenul statului cu mai puțin de 300 de lei lunar. Firma șefului ...
Libertatea
bineinteles ca sunt de parere ca messi si ronaldo ar da cel putin la fel de multe goluri la gijon ca la barca si real ;) voi credeti ca acesti juc stau ca blegii in fatza portii si asteapta pasa decisiva de la xavi sau ozil ? :))) nu frate; un juc se impune la orice echipa datorita calitatilor lui! daca esti bun joci oriunde, la orice echipa si cu orice adversar! bineinteles ca mai conteaza si o pasa buna data de xavi si ozil dar daca juc e praf ce sa faca cu acea pasa?? mai conteaza si sa nu existe presiune pe umerii tai; la barca se asteapta performanta; iti dai seama cat de relaxat ar juca messi la gijon ? :))) sau daca vine messi in rom? cred ca ar marca lejer 2-3 per partida ;)
*la marile echipe
Omul are intr-un fel dreptate, crezi ca Messi sau Cristiano Ronaldo ar da cate 50 de goluri la Santander sau Gijon? Bine, asta e valabil pentru cei mai buni jucatori, la celelalte echipe, nu pentru Stancu la Galata sau Orduspor. Eu daca as juca 90 de minute la Barca ca atacant, meci de meci, cred ca as da vreo 5 goluri intr-un sezon, numai sa vorbesc cu Messi sa-mi puna mingile fata in fata cu poarta goala. :))
Galata e mult peste Steaua, exact asa cum campionatul din Turcia e mult peste cel din Romania. Ca i-am batut e adevarat, dar sa fim sinceri, Galata, Fener, Besiktas si Trabzon ar castiga Liga 1 la pas daca ar fi sa participe.
Poate il pastreaza Galata in lot pentru sezonul viitor. Asa va avea sansa sa demonstreze ca merita sa joace. Daca nu, il asteptam cu bratele deschise, va fi al 8-lea atacant din lot, dar ce mai conteaza. :))
si ca sa-ti mai arat cat de praf esti iti mai dau un ex; si unul cu un roman, cel mai bun al nostru! MUTU! s-a tranferat de la dinamo la inter unde n-a realizat nimic desi a jucat 10 meciuri; si inter avea super echipa atunci; ia zi mah, de ce n-a marcat cu seedorf, moriero, dabo sau di biagio in spatele lui cap patrat??????? s-a impus la o echipa mai mica, VERONA!!! apoi a ajuns la juve unde n-a rupt gura targului cu 7 boabe in 33 de meciuri; a ajuns iar la o echipa mai mica, FIORENTINA, unde a jucat excelent si a marcat peste 50 de goluri 4-5 ani!!!! si ti-as da ex pana maine dar am vrut unul concludent; lasa-te omule de vizionat fotbal....
esti penibil omule; pe bune, sa afirmi ca e mai usor sa te impui la o echipa mare decat la una mica; bah baiatule, e vb de calitatile fiecarui fotbalist aici!!!!!!!!!!!!!! du-l tu pe stancu la barca sa se vezi cum se face de ras din primele 5 min!!!!!! galata e o echipa care se bate an de an la titlu, ei vor juc care dau randament; nu sa-l astepte 2 ani pe stancu sa marcheze; a fost folosit in 15 meciuri!!! aici la orduspor nu are presiune, e titular orice s-ar intampla; si normal ca joaca omul mai bn, e un nivel mult mai scazut, la o echipa fara pretentii; tu crezi ca misiunea atacantului e sa stea in fatza portii si sa astepte pasa perfecta ?? :))))) doamne....
Si tu crezi ca e mai usor la o echipa venita din B pentru un atacant ca sa inscrie pana acuma 8 goluri?...deci la galata care apresupun ca aveau mijlocasi care sa paseze si sa centreze de 10 mi de ori mai buni ca la echipa unde joaca Stancu acuma....atunci inseamna ca nu prea ai nimic in comun cu fotbalul.
Vai da ce echipa importanta e Galata,Stancu a venit la galata de la o echipa care a batuto pe marea galata pe unde a prinso,dar pe alti ai cam roade invidia si vb ca sa se afle in treaba...si in primul rand cei care au urmarit meciurile galatei,stiu cum juca echipa sezonul trecut si care era atmosfera la echipa,asa ca criticule nu mai vb fara sa sti,ca la o echipa ca sa te impui trebuie sa fie si o anumita atmosfera,ca atunci cand toti se uita cu ciuda la tine,sa nu iti da o pasa e cam greu sa te impui.
mare dreptate ai dar se pare ca stelistii sunt orbi cand vine vb de vreun stelist; ei cred ca e mare performanta ce a realizat stancu =))))))) s-a facut de ras la galata, asta e esentialul; oricum hagi l-a adus, nu ca ar fi meritat el cu adevarat un transfer in turcia; iar acum a marcat 8 boabe pt o echipa care vine din B; bineinteles, e in forma; dar e jalnic sa spui "tine-o tot asa" :))))) cat il mai injura turcii pe hagi =)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.