Alte știri din fotbal
Plecat FULGERĂTOR de la Craiova, dezvăluie totul: „Bă, mai bine mă opresc! Vă spun de ce”
0
Când se joacă primul derby bucureștean: s-au anunțat ziua și ora meciului Rapid - Dinamo
0
Ideea aiuritoare anunțată de Gigi Becali: „Dacă e așa, îi pun să filmeze și opresc eu, prin telefon”
0
Conducătorul din Bănie: „Coelho, vinovat? Da, că a câștigat campionatul, Cupa și Supercupa!”
1
Știri din fotbal internațional
A început cel mai scurt campionat din lume: titlul se decide în cinci zile
0
„Este diferit față de ceea ce suntem noi obișnuiți” » Filipe Coelho a numit marea provocare a oltenilor în Finlanda
0
Legendarul portar Dida a șocat la înmormântarea lui Franco Baresi » Detaliul care a atras atenția
3
S-a făcut: Arsenal, transfer de 87 de milioane de euro de la Newcastle
0
Lifestyle
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
Noi reguli pentru prosumatori. Care sunt cele mai importante schimbări pe ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
am pierdut 7 minute ca sa vad....ce ? doar ca are numele trecut pe spate despartit in doua san martean
Frumos comentariu, dar sa sti ca si in fotbalul de azi se dribleaza....uita-te la Messi, uita-te la Robben, Ronaldo, Ibrahimovici....doar ca acum se alearga mult, jocul e mult mai dinamic si mai agresiv...dar valoarea iese la suprafata . In ziua de azi nu mai ajunge sa fi doar talentat, trebuie sa si poti sa arati ca ai talent. Ca o comparatie, uita-te la masa musculara a lui Muller ( un tip slabanog), si uita-te la Sinmartean...diferenta ca de la cer la pamint.
Fotbalist. Prea multi strambati din nas. , dar ganditi-va: e omul potrivit, la locul potrivit. :) Daca fotbalul de astazi nu se mai bazeaza pe driblinguri (asa cum citesc), ci pe forta-viteza, iseamna ca Dobrin n-a fost fotbalist,ci doar un mingicar de circ,puturos ,care alerga mai putin decat arbitrul ? :)) Sanmartean mi-aduce aminte de marii fotbalisti care se bucurau pe teren, ca sa ne bucure ! :) Sa nu intelegeti ca pun semnul egal intre cei doi. Nici pe departe ! Dobrin a fost si este deasupra tuturor. Avea o relatie unica cu mingea ! :)
nivelul este mai scazut ca in liga 2 la noi. Normal ca face Sanmartean ce vrea cu ei.
Ce fotbal penibil!
aici vorbeam de fotbalisti nu de tanase)))
jucator talentat! pacat ca sa afirmat asa tarziu!
Daca il pui pe Tanase acolo, nu dribleaza pe nimeni
AICI DA PERFORMANTA ESTE PLATITA SI CU ADEVARAT MERITA.II DORESC SANATATE SI SA LE IA BANII.SA ARATE CA JOCUL CU MINGEA EXISTA SI IN ROMANIA.CA POATE NUMAI ASA SUNTEM SI NOI CA TARA ( IN CARTI )
mai trebuia sa stea la steaua pana lua si el un titlu de campion! in vara putea pleca mult mai bine! fara el steaua e de divizia b
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.