Alte știri din fotbal
El va arbitra FCSB - Dinamo! » A fost acuzat că ține cu campioana, iar Gigi Becali l-a lăudat recent: „Se vede pe fața lui”
2
Înainte de baraj, Andrei Rațiu a numit adversarele pe care le vrea la Cupa Mondială: „Întotdeauna am vrut să joc cu el”
0
Transferul cerut de Gâlcă la Rapid » Jucătorul de națională, în pericol
0
Eddy Gnahore a spus ce își dorește pentru a semna prelungirea cu Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Incredibil! Marko Dugandzic, aproape de o destinație surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » HAOS de nedescris cu trei ore înainte
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Pacat, era ultima sansa a sa faca ceva (si) pentru Romania...daca venea la Nationala. Banii insa (MULTI, FARA NUMAR, FARA NUMAR...) conteaza mai mult decat a-ti servi (si) tara si a face ceva pentru urmasi...Asa, a facut si face pentru el si familia lui ( logic, spun unii, normal spun si eu ) Insa toti posibilii selectionei sa o lase balta cu ineptii de genul " Nationala nu se refuza!" , " Nationala e cea mai importanta!" sau "La Nationala vin intr-un picior, sau pe jos ..." ca MINT CU NERUSINARE !!!
Mai, tu acuma te-ai nascut ? Ce a facut Lucescu pentru Santior, n-a facut nimeni. Ce stiu tu oare despre fotbal ?
Unde sa plece? Mai gaseste un prost ca Ahmetov?
...asta i un antrenor terminat ...nu mai este in stare de nimic ...il asteapta Groapa ...
o sa regrete ahmetov ca nu l'a lasat sa plece
Bulibasa e blat clar ...vrea neaparat sa plece la Galata si nu e barbat sa-i spuna lui Ahmetov in fata :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.