Alte știri din fotbal
Și-a pierdut controlul! Derapaj suburban la adresa lui Mihai Stoica: „Băi, agariciule! Îți dădeam eu ție una în scăfârlia aia!”
0
Cu cap, spre titlu » Capitolul la care Dinamo domină Superliga
0
Bergodi a scăpat » Nu mai poate fi audiat astăzi la Comisia de Disciplină a FRF
0
În sfârșit, e gata să debuteze la FCSB: „A luat 100%”
2
Știri din fotbal internațional
Sociologul Gelu Duminică, verdict în scandalul de rasism cu Vinicius: „Doar un lucru e ilegal”
2
Koopmeiners, critic după umilința istorică: „Ne-am dezintegrat” » Și Spalletti e dur: „Nu mai jucăm fotbal!”
0
Bodo/Glimt - Inter » Echipa lui Cristi Chivu joacă pe sintetic, acasă la „ucigașul de granzi”
0
S-au încăierat la vestiare, după Benfica - Real Madrid!
1
Lifestyle
Jenson Button a dezvăluit ce privilegiu pe viață primește fiecare campion de Formula 1: „Se numește permisul roșu”
0
Are 57 de selecții în naționala României și a semnat cu Asia Express! Avem toate detaliile
3
Jucătoarea de pe locul 23 WTA, dezvăluiri incredibile despre academia lui Mouratoglou: „În a treia zi a venit altul! L-am întrebat cine este...”
0
Internaționalul român, escapadă spectaculoasă de Valentine's Day
0
Ce s-a ales din proiectele de cercetare de milioane de euro, conduse de ...
Libertatea
Un pilot ucrainean de drone a făcut o descoperire neașteptată într-un ...
Adevărul
Aurel Țicleanu, despre stenogramele explozive cu Craiova Maxima: „M-am ...
GSP SPECIAL
Antena 1, reclamată la CNA după derapajul concurentei Naba Salem la ...
Libertatea
nu e telefonul lui, el are nokia 3310 :) asta e al secundului...
Sa fim corecti, Ucraina a jucat , mai ofensiv, dar ambele goluri au fost evident, in urma unor mari greseli de arbitraj. La primul ofside, la al doilea , pas decisiv....din aut. Lucescu are de ce sa fie nemultuumit.In plus, Turcia merita un penalty, deci 3 mari greseli....in aceiasi directie, inacceptabil , la nivelul asta ! A fost, clasu o "facatura " cu arbitrii spanioli.
N-am vazut jucator turc sa protesteze la goluri , nichi chiar cei ce se aparau la la cel cu tusa . Nici la ofsaid . Se mai intampla din pacate , tin mult la Lucescu , asta e , stie ca e ghinionist . Asta e e povara carierei lui .Prin campionatul italian daca se considerau meciurile pana in min 88 , iesea in primele 3 . N-am vazut meciul dar aici doar proba video putea schimba . Daca fundajul tau nu vede de la 2 m ce sa-i ceri arbitrului ? Sport , asta e .
nu toti romanii sunt ***. doar o parte mica din ei. din partea asta mica unul este lucescu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce ma bucur, inca 2 meciuri si zboara!
da, dar si vatmanul...
Ala e tel lui sadiku . L-a imprumutat pt o shaorma .
,,reputatul,, agent 007 de la Șaptior trebuia sa-i invete pe turci sa atace. El de unde sa stie altceva decat posesie, temporizare, de-a latu si inapoi. Se ascut iataganele.
Nimic nou sub soare, când pierde, lucescu dă vina pe arbitri. Pentru mine, placa e plictisitoare !
Daca era antrenor becali tot asa ziceai ??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.