Alte știri din fotbal
Primii doi jucători de pe lista neagră a lui Pancu la CFR Cluj » Îi vrea OUT în iarnă
0
S-a montat gazonul pe cea mai controversată arenă din România » Urmează inaugurarea
0
Sute de suporteri s-au înghesuit la Craiova pentru a vedea trofeul Superligii
0
După Kopic, încă un antrenor din Superliga a pus ochii pe George Pușcaș
0
Știri din fotbal internațional
Karim Adeyemi, în centrul atenției după Dortmund - Gladbach: „Frate, cum poți să faci așa ceva?”
0
Newcastle - Chelsea, în deschiderea etapei 17 din Premier League » Woltemade reușește „dubla”
0
Dramă cu repetiție pentru Ronald Koeman! » Anunțul sfâșietor al selecționerului: „E incredibil de puternică”
0
Real Madrid a doborât recordul în 2025 » Este primul club din istoria fotbalului care depășește 3 milioane!
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
0
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
Un alpinist român a murit pe cel mai înalt vulcan din lume. Trupele ...
Adevărul
Culisele urii dintre FCSB și Rapid » 5 momente care au aruncat în aer ...
GSP SPECIAL
O soție înșelată din Timișoara și-a rugat o prietenă să filmeze întâlnirea ...
Libertatea
Da,dar chiar crezi ca in painjenisul din capul lui Piturca Maxim o sa aiba libertate de miscare?Eu nu cred asta,Piturca deja e speriat de moarte ca Maxim a explodat ofensiv si isi face griji cu cine se mai apara.Marica in fata ,acum si Maxim...el era cu gandul ca o sa fie toti in aparare...Nu l inteleg pe acest antrenor,dc insista sa joace inchis.Nu avem jucatori care sa faca constructie,sa joace de a latul,ci tocmai invers,sa joace simplu cu maxim doua atingeri si atunci cand prindem sa facem exact ce face Dormund.Genul ala de joc il pot face ai nostri,pt ca e calr constructie nu se mai poate.Nu mai avem acel gen de jucatori care pot pasa la nesfarsit,si mintea lucida de la centru ,Hagi.
Daca avea club eram de acord ca ar fi prima optiune. Din pacate nu are niciun meci jucat de multe luni de zile. Da, un Chipciu apt putea fi titular mai ales in conditiile actuale.
Keseru nu e in lot?
KESERU e in lot!
care joaca in spatele lui Stancu? Maxim? Marica e totusi in lot. si aveti voi dreptate, l-a tinut chiar si cu Slovacia pe banca. va juca cu Stancu deci. clar. singura intrebare e daca in locul lui Tanase un al 2-lea atacant, sau va juca Tanase pe stanga iar Maxim in spatele lui Stancu.
pacat ca Chipciu e accidentat
cu exceptia varfului sunt de acord cu tine, Marica titular, nu-mi amintesc un meci prost facut de Marica la nationala, chiar daca la club freca banca de rezerve
da, si? iti place asa? au vreo valoare Werder si Stuttgart? azi la cupele europene, maine la retrogradare. Wolfsburg si altele la fel. se compara mizeria aia de campionat cu Premier League? pai in PRL se stie, sunt 6 cluburi foarte puternice. in Spania sunt 4-5. n-are cum sa-mi placa Bundesliga. iar a scazut nivelul, a fost un meci slab intre Stuttgart si Hoffenheim.
asa cred si eu ca o sa inceapa,la tanase e cu semnul intrebarii,dar nu are cine sa-l inlocuiasca.
nu am spus ca CIucur trebuia chemat la nationala:| , am spus ca poate sa devina cel mai bun mijlocas dreapta din Romania. Are tehnica , viteza si sut. Sta si bine dpdv fizic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.