Alte știri din fotbal
Ce a enervat-o pe Anamaria Prodan la numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Mă certam cu Gigi Becali!”
0
Titularul lui U Cluj, ofertat de Craiova înainte de finala campionatului! » „Am auzit și vom avea o discuție cu el! Nu a anunțat pe nimeni!”
2
Gică Hagi, primele măsuri la naționala României: „Lot de 33 de jucători, câte 3 pe post!”
8
13 schimbări au fost decisive pentru titlul Universității Craiova! Mihai Rotaru a dat lovitura
0
Știri din fotbal internațional
Cum a făcut doar un slide în PowerPoint diferența în favoarea lui Cristi Chivu: „Eu vreau asta, asta și asta...”
0
Florentino Perez a plătit clauza de reziliere » Transferul surpriză pe care Jose Mourinho îl cere la Real Madrid!
0
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lotul Suediei pentru Campionatul Mondial: Atac stelar din Premier League
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
2
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Au plătit-o cu doar 155 de lei, după o lună și jumătate de muncă. „Am depus ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
La noi, cand bate vantul dinspre est e jale!!! Inghetam lipiti de calorifere!! Vor afla si italienii cum e cu vantul asta. Le vor ingheta suporterii in tribune la simularile messiului.
astia de la gsp sunt batuti in cap cica video de unde video ca eu nu vad deacat o imagine care e vai de mama ei
oiieri astia onnanisti din tirma lui fekkali sunt invidiosi pt ca un alt jucator de la dinamo ajunge in il calcio nu ca alti prin turcia sau ucraina . TORJA e jucator de cel putin 17 milioane
Succes Torje!
si tu esti zero pe lumea asta
"bravo" imperatoare pentru o alta dovada de cretinism !
te inseli, copilul vrea sa fie fotbalist si a evoluat foarte mult in ultimul an... nu are cum sa nu confirme: 1.nu are probleme disciplinare (nu cred ca o sa aiba, daca a refuzat party cu Mutu si Tamas). 2.este puternic fizic si se accidenteaza rar. 3.are sut foarte bun, poate dribla, are viteza. 4.este disciplinat in joc, alearga tot meciul, cand greseste incearca sa recupereze... va castiga suporterii. 5.nu pare analfabet ca Banel sau semi retardat ca Tanase, deci va invata italiana si engleza. ./.0 si cel mai mare plus: 6. NU ESTE IMPRESARIAT DE ALBANEZI!!!
unmaker , bai nene, torje asta chiar e fotbalist pe langa 90% din jucatorii din liga 1. poate cel mai bun fotbalist roman la ora actuala, asa ca daca vrei sa critici pe cineva orienteaza-te la ceilalti:)
2 ani scz *
2 milioane sigur le ia Dinamo cu siguranta va deveni titular ... dar sa se transfere intrun an nu cred ... Orcum Bafta Torje :P
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.