OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Columbia - Portugalia și DR Congo - Uzbekistan, final incendiar în grupa K de la Mondial » Echipele de start
0
Final în grupa L de la CM 2026 » Anglia s-a chinuit cu Panama, Croația a trecut la limită de Ghana
0
Rezultatul din Croația - Ghana a eliminat de la Mondial echipa care aștepta de miercuri să-și afle soarta
0
Accidentat la Mondial, jucătorul Spaniei dă vina pe adversar: „A făcut-o din frustrare”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
Ma eu ti-am spus ca tu din atatea tipete nu mai deosebesti realitatea de fictiunea din capul tau. Un om se poate completa la ce a spus anterior sau corecta daca scriind ceva a gresit asta nu inseamna ca isi da replica. Pacat de tine cat te chinui ... uita-te omule la meciul de cupa si bucura-te de fotbal si nu mai baga nasul unde iti face rau.
Oare ce fel de om își răspunde singur, în mod repetat, la mesaje? Și alea lipsite de conținut. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exista clubul de fotbal Steaua in 2010????? Parca era FCSB. Deci exista? Si era la Becali, nu? Nu ca minti…dar esti sub orice critica
Vezi de ce citesc aici si va provoc sa vorbiti? Ca spuneti niste lucruri asa traznite de rad in hohote de ce indrugati aici.
Ai dat în tipete și ras...Vezi dacă bagi nasul unde nu trebuie. Cum sa intelegi tu ceva când ești mereu ... in halul asta? Eu care te apreciez în mod deosebit ca-mi înveselești clipele sunt gata sa-mi sacrific distracția ca sa trăiești normal. De aia te rog sa nu mai citesti aici ca e vai de tine. Și apropo, Adrian ești tot tu ca vad ca va substituiti reciproc și semănați la chinuri bucățică rupta?
Hai că ai înțeles "pechinezule"!!! O să vezi ce bine o să îți prindă 2-3 luni de repaus!?! Tu "ditamai" dobermanu să devii o mioară gigistă?!?
Pai citeste Protocolul de Predare si o sa intelegi. Fcsb a fost chiriasul Stelei, nu a preluat nimic de la aceasta niciodata. Nu asculta tot ce se spune, citeste singur toate documentele existente si te lamuresti foarte usor.
Evident ca Steaua exista in 2016 si in 2010. A fost o institutie publica coordonata de MApN atunci ca si acum. Nu si-a schimbat nici o forma de organizare. Faci confuzie intre societati comerciale, sunt doua entitati complet diferite, verifica CUI-ul fiecareia. Eu nu vreu sa ma creada nimeni, vreau doar sa verifice fiecare si sa gandeasca singur. Nu vreau sa ia de bune toate afirmatiile mincinoase. Uite cum este aceasta a ta. Oricine poate sa te verifice sa vada ca Steaua este o institutie iar SC Fc Fcsb SA este o alta. Tu ti-ai dori sa spui minciuni si sa ramana asa. Uite ca nu se poate mereu.
Iti raspunzi singur la mesaje :))) :)))) :))))) Si vrei sa dai sfaturi celorlalti! Linisteste-te, respira, respira... Succes!
Ti-ar conveni sa nu mai citesc pentru ca astfel ai avea ocazia sa perpetuezi aceleasi minciuni. Uite ca nu se poate tot ce vrei tu. Singura varianta care-ti ramane este aceea de a renunta sa mai faci afirmatii mincinoase. Am vazut cat suferi din aceasta cauza dar o sa-ti treaca daca vei incepe sa spui adevarul. Este doar alegerea ta modul in care vrei sa traiesti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.