OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Columbia - Portugalia și DR Congo - Uzbekistan, final incendiar în grupa K de la Mondial » Echipele de start
0
Final în grupa L de la CM 2026 » Anglia s-a chinuit cu Panama, Croația a trecut la limită de Ghana
0
Rezultatul din Croația - Ghana a eliminat de la Mondial echipa care aștepta de miercuri să-și afle soarta
0
Accidentat la Mondial, jucătorul Spaniei dă vina pe adversar: „A făcut-o din frustrare”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
Si ce daca ... Dan Petrescu avea nevoie de victorie si a obtinut-o. Parca e prima data cand castiga meciuri cu 1-0 din pomeni facute de arbitri. De asta este asa de iubita echipa lui in Cluj ...
Doamne tu inainte de a scrie citesti sau cititul iti dauneaza grav?
"Bișonuleee".....mai lasă ne băi frate, i-a și tu o pauză! Ați luat titlu cu furăciunile lui gigică și mimi, cu sprijinul lui Marcel PSD.istu, a fost cam scump birul plătit de ciobanul fariseu....dar ați infrânt!!! Gata, relaxeazăte și tu, postac gigist care ești!!!
Nu ai voie sa ridici piciorul acolo intr-un duel aerian. Nu intelegi romana? Si chiar daca nu l-ar fi lovit se fluiera joc periculos si se da fault in atac
Atunci de a predat dl Talpan cu... Proces-verbal stadionul din Ghencea, nu că l-a preluat G. Becali să facă investiții, conform contractlui, pentru obținerea Licenței pentru CL?
Daca cel ce aplica legea considera ca e legal, asa e. Gigi Becali a comis nenumarate fapte antisociale si penale, dar a fost condamnat pentru nimica toata. Asa e viata. Platesti pana la urma pentru cele mici, nu pentru fapte grave. Eu am mai spus-o, cred ca asa au gandit-o si arbitrii, daca in urma centrarii atat fundasul cat si atacantul atacau mingea din prima iar atacantul ridica piciorul, așa da, e joc periculos. Dar daca preiei mingea ca atacant si ti-o pui pe traiectorie pentru a da din foarfeca iar fundasul intervine pe acea traiectorie, isi asuma ca va fi lovit, fiindca intervine pe traiectoria mingii imprimată de atacant. Personal, nu cred ca a fost lovit, ca de era lovit cu piciorul in zona mandibulei, se lăsa cu niste sânge, dantură lipsă si o față umflata instant. Eu nu l-am văzut ulterior pe Cretu sa aibe toate aceste semne, el s-a văicărit ca o *** cufurită și de fapt nu avea nimic. L-am vazut ca fugea fără probleme, a continuat meciul inca 20 de minute.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O adevarata saga
“Singurele” legaturi cu Steaua sunt suporterii care au fost mereu langa aceasi echipa, jucatorii care nu s-au transferat la alte echipa in mijlocul sezonului, majoritatea covarsitoare a oamenilor de fotbal care sustin ca FCSB este Steaua. Exista Steaua zici? Exista si in 2016? Si in 2010. Nu mai cautati ma acte de vanzare cumparare pentru ca Steaua nu s-a vandut niciodata. Si-a schimbat forma de organizare. S-a privatizat. Nu mai abera pe aici si nu mai incerca sa minti si sa manipulezi. Te cred maxim 1 din 100 care citesc. Si ala e cel putin la fel de porst ca tine
Trebuiau sa scoata din joben niste decizii ca sa dea de mancare haterilor. Alora care nu stiu si nici nu vor sa stie diferenta dintre o speta de continuitate sportiva, o speta civila in constatare ...
Eu cred ca astia doi fabulosul si Adrian sunt cei mai afectati de aburelile talpaniste. Amandoi nu citesc legi, regulamente fotbalistice, ... in schimb repeta ca tonomatele lozincile talpaniste, iar daca ii contrezi fac urat de tot ... tipa rad, tipa rad ... si insista ... Mie mi-e mila de ei saracii si incerc sa-i conving sa nu se mai uite aici dar n-am sanse se pare, iar situatia lor se agraveaza continuu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.