Alte știri din fotbal
Bourceanu a numit principalul vinovat la golul din Turcia - România: „Și-a pierdut adversarul”
0
Ce urmează pentru România: marți avem iar meci! + următorul oficial, în Liga Națiunilor
0
Gestul făcut de Florin Tănase fix înainte să intre pe teren în barajul Turcia - România
0
Starul lui Real Madrid ne-a dat șah-mat » Greșeli în lanț la Turcia - România
0
Știri din fotbal internațional
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
1
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
cred ca glumesti cand spui ca farul/ viitorul a castigat vreodata ceva pe bune. un meci contra fcsb-ului nu sterge toate branciurile date de cca si restul (7-2-ul ala) ca sa ajunga acolo. si la urziceni a fost la fel (politica, arbitraje, aranjamentr). ce treaba are sabau cu harris…ciudata comparatie, omule. in schimb, sabau imi pare un element decent in peisajul asta mioritic. kopic, topal, ciubotariu chiar, galca, etc… n-ar strica sa primeasca astia mai multa atentie ca ciobanasii
In alta ipostază as zice ca ăia trei prieteni de care nu mai scapă, Jack, Jim and Jose (Daniels, Beam, Cuervos) - dar aici chiar nu e cazul. Ştii pe contabilii ăştia, they’re lots and lots of fun.
In lumea asta prost facuta... . Sumudica.....
Aia e a lui Nenea Sucu si-o cheamă Bambina, asa cum ne spune Lill’ Wonder Boy, rapidistul cu Ferrari luat din banii lui munciți cu gura (pe care nu i-a găsit Procuratura).
Talposul este o comoara de platitudini, inadecvare si lipsa de logica. Cred ca este un AI rebutat pe post de comentator sportiv.
crezui ca-i comoara de sub Palatul Dogilor
Omul traieste intr-o fictiune a lui sau a celor care-l mana sa scrie.
Şumii Şumii Şumii Şumiiii Choool, Şumii Chool, Şumii Chooolo
Nu, n-am fost ironic si, in opinia mea, dumneata amesteci mere cu portocale atunci cand judeci un antrenor de fotbal pe baza cunostintelor sale de gramatica a limbii romane sau a comportamentului sau de pe teren sau de dinafara lui. Probabil ca dumneata il consideri pe Sabau, acest K Harris al antrenorilor din tara noastra, un antrenor exceptional, insa dumnealui nu a demostrat inca nimic in cariera de antrenor, fiind la ani-lumina in urma celor enumerati de mine, din punct de vedere al performantei. In ceea ce priveste aluzia dumitale vizavi de meciuri aranjate, sa nu uitam ca Dan Petrescu a castigat titlul cu Unirea Urziceni impotriva unui Dinamo cu Borcea la butoane, Dorinel in ultima etapa, invingand-o pe Timisoara cu titlul pe masa si arbitru strain, iar Hagi, cu Viitorul care a jucat pe departe cel mai frumos fotbal pe intreg parcursul acelui campionat si cu Farul, invingand-o pe FCSB cu titlul pe masa, dupa un meci in care a revenit pe tabela de marcaj, in cel mai frumos si corect mod posibil. PS: Eu nu sustin ca n-ar exista si meciuri cu rezultate decise din afara terenului, vezi U Cluj - Buzau de acum trei zile si vreo 3 campionate castigate de CFR.
Esti rau intetionat. Omul a zis ca nu scrie pentru noi ci pentru el. Ca nu poate sa nu se exprime ca face febra nescrisului. Oricum eu il citesc de cand a fost luat peste picior de unul care radea de el cand a filozofat ca "o echipa ca sa castige campionatul trebuie sa faca mai multe puncte decat ceilalti".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.