Alte știri din fotbal
Revenire neașteptată la FCSB » S-a întors în primul 11, după ce a fost demolat de Becali
0
Ioan Varga îi impune un titular lui Marius Șumudică! Ce a provocat supărarea patronului
1
Sabău a reacționat după rezultatul cu Sepsi: „Când se întâmplă asta, ești antrenor inspirat”
0
Ovidiu Burcă, nemulțumit după Sepsi - Farul: „O să discut cu conducerea”
1
Știri din fotbal internațional
Newcastle - Liverpool: oaspeții marchează după un nou contraatac excelent
1
Tottenham și Manchester City au bătut palma pentru încă un jucător: 59 de milioane de €
0
City era să se înece cu „cireșele” » Emoții mari pentru Maresca, la primul meci de campionat din era post-Guardiola
0
Rezultat șocant în Premier League: Aston Villa era condusă cu 0-4 la pauză
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
nu sunt de vina jucatorii ptr mizeria de fotbal pe care il jucam ! Problema e ca nu avem antrenori : la nationala , steaua , cfr , craiova sunt echipe la care se vede lipsa antrenorilor , sunt varza ca idei tactice si sisteme de joc ! Mana unui antrenor bun se vede la o echipa in 2-3 sapt , e bataie de joc !
nu sunt de vina jucatorii ptr mizeria de fotbal pe care il jucam ! Problema e ca nu avem antrenori : la nationala , steaua , cfr , craiova sunt echipe la care se vede lipsa antrenorilor , sunt varza ca idei tactice si sisteme de joc ! Mana unui antrenor bun se vede la o echipa in 2-3 sapt , e bataie de joc !
"Nu mai exista echipe mici!!!". Asa spun toate echipele adverse cand joaca cu echipe romanesti. Nu aveau cum sa se incurce Laci Baci cu bacii olteni! Pai, nu s-a incurcat 17 Nasturi cu nea Mircea, se incurcau astia!??
Craiova Europei s-a împotmolit în Albania.
Mda ... Mititelu a cumpărat GSP, l-a cumpărat și pe Buzarin, a cumpărat pe toată lumea Mititelu. Numai Rotaru săracul nu-și permite și e săpat de banii lui Mititelu, pe când el e ok cinstit.
Domnul Buzarin nu se dezminte și tot ridică osanale unei echipe înființate în 2013 și care a durat identitatea Universității Craiova. Dar ce să vezi! CSU luă bătaie de la unii "Laci" ...
Voila la Craiova ! :)))))
Domnule Alin Betano Buzarin tin sa-ti amintesc ca aceasta echipa nu are nicio legatura cu Universitatea Craiova. Aceasta echipa aparuta imoral si ilegal in liga 2 are legatura cu partidul si cu cei care conduc Universitatea din Craiova. Din pacate Știința noastă a murit.
Uneori mi se pade că multora (inclusiv olteanului plecat de acasă și frământat acum ceva vreme de tarele incomode ale zestrei genetice - Alin Buzarin) le-ar fi convenit ca Universitatea Craiova să nu mai fi renăscut... în veci! Ce aveți băi contra Craiovei?? Chiar nu găsiți nimic bun de comentat despre echipa olteană, chiar sunte[i insensibili (ba chiar ostili) la fenomenul fotbalistic craiovean actual, în multe privințe cel mai european și lipsit de "proptele oculte" din Liga 1? Ce facem de fapt, vă distanțați voi de Universitatea Craiova sau, mai bine, ne delimităm noi de modul în care faceți voi presă sportivă?
La Craiova ne trebuie o singura echipa, legitimata de suporteri si justitie, fara probleme de identitate si palmares. Abia atunci vom vorbi de performanta sportiva.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.