Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
8
Știri din fotbal internațional
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
„Atmosferă urâtă! E mlaștină multă” » Sorin Cârțu, impresionat după debutul Craiovei în Liga Campionilor: „E de CNN”
0
Adrian Rus visează cu ochii deschiși după victoria Craiovei: „Vrem să ajungem cât se poate de departe în Liga Campionilor”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
6
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Victoria respectiva cu Anglia a fost un succes norocos, intamplator. Buzarin construieste o intreaga teorie in jurul unui meci in care am prins o zi foarte buna, iar ei una foarte proasta.
Ne-au aratat islandezii ce valoare avem de fapt in meciul de astazi 0-3.
Daca tot a venit vorba de Abraham titular la Roma, eu l-as mai adauga si pe Tomori titular la Milan...
"La 19 ani inca primeaza valoarea individuala" Ahahahaa, da, de aia i-am batut pe englezi, ca erau mai valorosi ai nostri decat alde Foden. Nu pentru ca ei nu dadeau doi bani pe o competitie de tineret. Oare cat o sa mai tineti placa asta cu cat de talentati suntem noi, vezi doamne doar lipsa de seriozitate face sa nu fim campioni mondiali.
Am batut croatii printr-un noroc si gata, o dam cu "ni se pierd talentele". Mentalitatea ni se vede prin faptul ca suntem condusi la pauza de Islanda cu 1-0. Ce sa mai zica macedonenii care au eliminat Italia la seniori...
Daca era la CFR ( intrebare *** gen buzerant) era campion si juca in cupele europene.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am placerea sa fi schimbat cateva vorbe cu Rares, atat atunci cand eram in B, dupa meciul cu Metaloglobus, cat si in iarna asta, si pot sa spun cu mana pe inima ca e un baiat de mare bun simt, educat, dintr-o familie buna. Calitatile nu i le pune nimeni la indoiala. Problema, cum bine ati punctat, este modul in care acesti jucatori sunt cizelati, pentru a face pasul in fotbalul cu adevarat mare. Nu suntem o natiune fara "gena", dimpotriva. Problema e una structurala.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.