OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Varga a jucat „all-in” în bătălia cu Becali și a ajuns într-o situație-limită » Clauza care dă planurile peste cap la CFR Cluj
1
Președintele lui U Cluj, acuzații-„bombă”: „Craiova nu a fost fair-play”
2
Mario Felgueiras, despre viitorul Universității Craiova: „Ideea e să dominăm România!” » Comparație între Mirel Rădoi și Filipe Coelho
9
Dinamo a început negocierile: 3 ținte pentru mercato de vară
3
Știri din fotbal internațional
Daună totală! Musiala, accident auto cu pagube de 200.000 de euro
0
Lotul Curacao pentru Campionatul Mondial » Vor scrie istorie cu un antrenor celebru
0
Lotul Egiptului pentru Campionatul Mondial » Mohamed Salah, vedeta din echipa „faraonilor”
0
Villa a fost obligată să facă o schimbare majoră înaintea finalei!
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Tanczos Barna vrea să reactiveze sistemul antigrindină care nu se știe cât ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Eroare majoră în subiectul oficial de Matematică de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
"Rapid, iubire fara sfarsit !"
E o incercare de a minimiza victoria FCSB-ului. Normala din partea unui fan rapidist sau hater FCSB.
Cum __ pot fi 12 comentarii despre ekipa nimic? In fapt, si mai grav: ce rost are articolul asta despre o entitate mai puțin interesanta decât Pepsi Sf Ghe. ? Sucu a spart piata la trolli - Catalynn___ are sanse mari la un transfer.
Articolul este fundamental corect, pacatuieste doar prin omisiune. Sa nu uitam totusi ca 1. fcsb a aratat anormal de bine, iar la controlul anti-doping de dupa meci au fost evitati fix suspectii cei mai evidenti (Cordea, Tavi Popescu, Olaru) si 2. Coltescu si-a facut din nou datoria fata de deaconu-bricheta, a validat un gol dupa un hent vizibil de pe Luna, dupa care la 3-1 s-a facut ca nu vede un corner evident la sutul lui Sapunaru. In rest insa, da, se vede cu ochiul liber ca lotul nu e suficient pentru a lupta la titlu. Dan Petrescu are la dispozitie doua echipe care se pot bate oricand cu primul 11 al nostru, iar dupa ce CFR iese din Conference League "lungimea" bancii clujenilor va incepe sa conteze in campionat. Manevrele ciobanului pot reusi doar sa mai duca inca un titlu la Cluj.
Rapid, iubire fara sfarsit !
Cred ca cele scrise in articol pot ajuta Rapidul daca cineva le ia in serios. Rapidul are demult meciuri de genul asta care pur si simplu dinamiteaza ceea ce s-a construit inainte. Farmecul vietii. PS: Copos unde e loja ta? Sa te vedem cu familia la meci.
Cam apatici unii dintre fotbalistii Rapidului... si Mutu fara replica. E ceva dubios....
Nu stiu pe ce te bazezi cand spui asta. Pana acum , in afara de propaganda, Rapid nu a rupt gura targului cu nimic. Dincolo de a fi invidios sau nu, ce vreau eu sa spun e ca ar fi cazul sa ofere intai niste rezultate-sportive sau marketing-inainte de a va autoproclama superiori. Vezi ca la capitolele astea-sportiv si marketing-sunteti ,inca macar, la ani lumina in urma Craiovei lui Rotaru. Aia a lui Mititelu e , intr-adevar, o gluma sinistra .
Situatia de acum a Rapidului e similara cu cea din ‘97 cand a venit Lucescu. Toti stiau atunci cum castiga Steaua, toti chicotesc acum cum castiga CFR dar cand vine unul cu ambitie declarata sa castige restul se pitesc in spatele lozincilor: nu au fata de titlu, jocul nuerge, prea aroganti…
Invidia se citește chiar și într-o exprimare decentă. Ai și de ce sa fii invidios comparând Craiova cu Rapid , Rapid promovat de doar un an, dar mult în fața Craiovei ca organizare . Când zic Craiova mă refer la aia a lui Rotaru. Ailaltă a mititeilor, e o păcăleală sinistră.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.