Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
buzarine esti sub orice critica,tu kiar primesti bani pt aceste compuneri de clasa a 2a
n-ai mai avut subiecte. hai FC ARGES!
Ți-aș spune eu de ce "esență" sunt , dar îmi va fi postarea banată.
Ma tu asta u Cluj 7000 toamna, de ce instinctul și rațiunea îmi spun ca esti esență de...? Pui tu continuarea, ce ti place
Din ciclul: "când n-ai altceva de făcut și te bagi singur în seamă"!!!
Sa le amintim stimabililor de la celebra Asociatie ca Rapid infiintata in 1923 a jucat in alb violet, pana cand au primit in dar de la Rapid Viena echipamentul alb visiniu. Si sa le mai amintim acelorasi inestimabili aparatori ai flacarii violet ca echipa lor iubita a fost infiintata prin ordin al Ministrului de interne in 6 august 1953 si ca au jucat in culorile echipei "mama" - Dinamo Bucuresti. Concluzia: "Cine se naste din militian, militian moare".
Astia sunt cei care nu au facut nimic in viata,se leaga de nimicuri. Trebuie priviti cu "duiosie" cei care habar nu au ce e aceia democratie si libertate si combatuti energic,chiar daca traiesc in bula lor (ca tot e la ("moda").
Nu este o asociație a suporterilor argeșeni. Nu are nicio legătură cu clubul din Liga I, ba mai mult i-au dat și pe ei în judecata pentru aceleași motive.
Nu este o asociație a suporterilor argeșeni. Nu are nicio legătură cu clubul din Liga I, ba mai mult i-au dat și pe ei în judecata pentru aceleași motive.
ha ha, vulturi alb ***, o poantă cam golăneaxă. sau poate vă gândeați la valturi, ok. pentru conformity, gillan e la purple 'doar' din 1969. cu pauze, desigur. altfel, pe fond, articolul e foatrte corect.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.