OPINII » EDITORIAL ALIN BUZĂRIN
Alte știri din fotbal
Cum s-a terminat Sepsi - Csikszereda, amical între cele două echipe susținute de guvernul maghiar
0
UTA a început seria amicalelor » Transferul de la Cluj s-a remarcat
0
Din lupta la titlu în Superliga se transferă în Italia: detaliile mutării
1
Probleme la Sepsi, Laszlo Dioszegi recunoaște: „Nu poți să-i dai afară! E o situație delicată”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma negociază prelungirea cu Paulo Dybala, însă o rivală din Serie A vrea să îl deturneze
0
S-a uitat sub capac și a dat lovitura vieții! » Povestea curioasă a fanei ce a fost prezentă la toate Mondialele ratate de România după 1998 + Unde e la turneul actual
0
Zlatan Ibrahimovic face o predicție-șoc: „Dacă nu credeți că poate fi campioană mondială, începeți acum!”
1
Căpitanul lui Chivu a dezamăgit de lângă Messi și riscă să fie pedepsit » „Dacă trece pe banca de rezerve...”
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
2
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
De ce refuză Ciprian Ciucu să mai candideze pentru poziția de ...
Libertatea
Greșeala pe care multe cupluri o fac înainte să se mute împreună: "E un ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Trotinetist prins că a depășit viteza cu 1 km/h și obligat să plătească ...
Libertatea
Ce va mai pupați voi in dos,că ăla a facut,ca acolo nu avea circumstanțe,că Gaman a dres și a tot uneltit etc.Unul nu aveți coloana vertebrală că sa fiți obiectivi,mă când arbitrul Gaman anula un gol valabil la Cluj în CFR cu FCSB, atunci erați mulțumiți și să nu aud ceva de fault la Otele,aceeași fază s a petrecut în Farul cu CFR și golul a fost validat,faza la indigo.Cand același Gaman dădea 11 m la Arad împotriva FCSB,fara sa nu se arate în vreo reluare cum că ar fi fost henț la Pantea,la fel era băiat bun.Acim, pentru că elimina corect un jucător de la Rapid și culmea da și un penalty inventat pentru Rapid,tot rapidiștii plâng că au fost furați.Asa ceva,hotul striga hoții și est compătimit.
Prea mult se vorbeste de acest jucator. Daca vrea neaparat la Fcsb sa plece de pe acum, dar sa nu incurce o competitie ca are el afinitati
"Dobrineleeee".....nu-i așa că tu ești un fîcîsî.bist gigist?!? Toată lumea știe că Șucu și Angelescu au spus adevărul! Este evident că ștefănescu a luat galben intenționat și că sepsi s-a făcut că joacă fotbal in meciul cu fîcîsîbî! Asta face grupul infracțional organizat de la berceni, jucători adverși mituiți, arbitri cumpărați, brichete, valize, etc! Scărbă maximă pt gigică and company!!!
'Amice', eu nu ma mai uit la TV de 5 ani. Nu am jignit pe nimeni, nu am zis ca îl vreau pe x sau pe y la TV. Pt mine Sucu și Gigi sunt la fel. Ai văzut tu proprietarul lui Liverpool sa iasă la TV zilnic? Sau pe cel al lui United? Nu cred. Asa ca lasă-mă cu presupunerile tale de 2 lei, nu te mai da mare cunoscător, ca ești vai de capu tău. Nu vezi ca nu ești în stare sa înțelegi ce am scris eu? Tu te-ai dus la Gigi Becali, dreacu sa îl ia, ca habar nu am de unde pana unde ai ajuns tu la concluzia aia din capul tău obsedat de Gigi și Suci. Pune mana și învață strategii de comunicare și atunci vei înțelege de ce a făcut Sucu ce a făcut. Dar ma gândesc ca nu contează pt tine ce spune lumea, atâta timp ca nu e Gigi Becali, tu te uiți la TV ca un vițel.
Amice, la acea faza cu Oaida era suficient ca arbitrul sa sancționeze doar faultul . Al doilea galben a mirosit a " omenie" .
Cu un avocat bun, își poate schimba mobila din casă!
Lasă, maestre, că astea le știm și noi. Teoria chibritului... Subiectul era reprezentat de acuzele aduse de Șucu, acest reformatorr omniprezent. Context, conținut, concluzii.
In fotbalul romanesc, daca taci, esti luat de fraier, asa ca mai bine sa fii vocal, chiar daca nu esti tocmai exact in anumite afirmatii...insa Rapidul a fost ciupita de arbitrul Gaman la meciul cu Farul si un microbist isi da seama de asta, analizati al doilea cartonas galben la Oaida, jucatorul Farului ii pune piciorul in fata, pe directia de alergare a lui Oaida, fortand evident acel galben, Oaida alerga pe langa Popescu, nu avea nici o intentie sa-l faulteze insa daca in alergare iti pune cineva un picior in fata, pe directia ta de alergare, cum te mai poti opri?... ce face arbitrul Gaman?, ii da al doilea galben, dupa care rosu, in 10, Rapidului i-a fost greu sa mai revina, ori in fata acestui gen de arbitraj smecheresc, ce poti sa faci?...lupti cu toate armele pe care le ai, inclusiv iesit pe la televiziuni si in presa si atragi atentia asupra unor practici nu tocmai normale intr-un fotbal sanatos...
Ultimul argument din articol e tras de par rau de tot! Combati metehnele locale, dar tu insuti baletezi cu niste argumentatii meltenesti!
Amice, la aceea emisiune trebuia sa ajungă Angelescu dar pt ca acesta a răcit, iar invitația lui Naum trebuia onorata, a venit Sucu. Dacă prezenta acestuia iti provoaca insomni, greata sau lehamite este treaba ta. Probabil bila îți funcționa fb când Gigi Valiza iti hahaia zilnic prin casa. Asteapta-l , vine de graba după postul autoimpus . Te vei scalda iar în fericire.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.