Alte știri din fotbal
Ireal! Gol marcat dintr-un ofsaid uriaș în primul meci al etapei din Liga 2
0
Liga 2, aproape 2026 » Așa s-a schimbat tabela în derby-ul de promovare :)
0
Puștiul de la FCSB și-a aflat pedeapsa după eliminarea din debutul în Cupa României
0
Adrian Iencsi numește fotbalistul #1 de la Rapid: „E incredibil, cel mai bun!”
3
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » România își află adversarele, dacă se califică
3
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
De la noul selectioner "poporul" cere sa aiba coloana verticala si sa nu-l convoace pe Ianis Hagi! Si singurul care ar face asta e Loszi Boloni.Restul candidatilor sunt *** la curtea "regelui"(Mutu e chiar nasul de botez a lui Ianis Hagi).
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnul Alin Buzarin, aveti canalele de comunicare pt. a-l propune pe domnul Dorinel Munteanu ? Munca, disciplina, experienta au dat, dau si vor da roade. Ar lua FRF in calcul o nominalizare a jurnalistilor GSP ? Pe prima pagina a ziarului poate fi dansul si motivele ca 'neamtul' sa fie ales. Va multumesc.
Da, domnule Buzărin, Iordănescu jr. are dreptate, așa este, „pe unii dintre contestatarii săi i-a deranjat succesele sale”. Eu aș zice că pe toți contestatarii i-a deranjat succesul echipei naționale, ei ar fi preferat un dezastru numai ca să le iasă lor prezicerile de Casandre. L-ar fi vrut pe Edi în continuare la națională în speranța că acesta va rata calificarea la turneul final al CM. Dar selecționerul a luat o hotărâre foarte înțeleaptă, aceea de a renunța, și bine a făcut! Ar fi fost înjurat încă vreo doi ani și el și familia sa, ceea ce e greu de suportat de către un om civilizat! Oricum, succesele lui Edi și ale jucătorilor săi, realizări mari (sau insignifiante, cum si-ar dori unii!), îi pun serioase probleme viitorului selecționer. De aceea nu se prea înghesuie nimeni să-i ia locul!!
Da, domnule Buzărin, Iordănescu jr. are dreptate, așa este, „pe unii dintre contestatarii săi i-a deranjat succesele sale”. Eu aș zice că pe toți contestatarii i-a deranjat succesul echipei naționale, ei ar fi preferat un dezastru numai ca să le iasă lor prezicerile de Casandre. L-ar fi vrut pe Edi în continuare la națională în speranța că acesta va rata calificarea la turneul final al CM. Dar selecționerul a luat o hotărâre foarte înțeleaptă, aceea de a renunța, și bine a făcut! Ar fi fost înjurat încă vreo doi ani și el și familia sa, ceea ce e greu de suportat de către un om civilizat! Oricum, succesele lui Edi și ale jucătorilor săi, realizări mari (sau insignifiante, cum si-ar dori unii!), îi pun serioase probleme viitorului selecționer. De aceea nu se prea înghesuie nimeni să-i ia locul!!
Macar unii au invatat sa faca linii mai tarziu
Dle Buzarin, chiar nimeni nu vrea sa puna degetul pe rana si sa spuna adevarul ? Si anume ca in tot mandatul, nationala lui Edy a jucat fotbal un singur meci: cu Ucraina ?! Si atunci am jucat cu disperarea celui care nu vrea sa se faca de ras asa cum toti o preconizaseră, intâlnind o echipa care a gresit subestimând prea mult valoarea adversarului. Dupa care, autosuficiența+neputința au luat locul disperarii si m-am mai jucat nimic. Hai sa n-o mai dam după cireș, vorba unui clasic in viata... De unde atâta " nivel inalt " la care a adus Edy echipa???? Suporterii au dus-o la un nivel inalt din dorinta de a fi si ei in " rândul lumii" dupa atat amar de vreme..Repet : un singur meci bun, restul varză. Cu o floare nu se face primavara...
Nu știu erata lui Iordănescu dar da "...pe unii dintre contestatari succesele sale (și ale echipei naționale) i-au iritat." și ca o consecință logică "... acei contestatari nici nu și le doreau "! Absolut corect ce a spus Iordănescu, dacă asta a spus, chiar daca pentru realizările echipei din mandatul lui este cam prea mult să vorbești chiar de succese, mai repede, poate doar de conjuncturi favorabile și mai ales norocoase.
Care lista, care ierahie? Mutu a fost deja numit inca de la terminarea Euro...
Misiune grea, poluare mare. La început fumul alb - pornește, dar până sus ...se-negrește. Bereglitul și gheberlitul s-au dus cu „adormitul” și-au lăsat hornurile FRF numai de decor. Feștitul este singura întreținere pe care au văzut-o. Așa că, dau bine, sunt masca perfectă pentru adormirea neamului. Succesuri, d'on Stoichi! Mari și minunate succesuri la punerea lui Don pe tron!
Nivelul la care a dus Edi naționala, auzi...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.