OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
„Să înceapă demolarea!” » Buldozerele intră pe stadion, după decernarea trofeului de campioană
0
Dinamo l-a convins » Fotbalistul a semnat: perioada contractului
0
Control antidoping la finala campionatului! Primele detalii
1
Emil Grădinescu e revoltat de situația de la CFR Cluj: „Te duce cu gândul la lumea interlopă”
0
Știri din fotbal internațional
David Beckham a devenit primul sportiv britanic miliardar
0
Scandal intern la „tunari” » Drumul la Budapesta, o provocare de mulți euro
0
S-a aflat arbitrul exclus de FIFA de pe lista pentru Mondial! A fost arestat după ce a fost acuzat de agresiune sexuală asupra unui adolescent
0
Jose Mourinho, întrebat direct dacă o va prelua pe Real Madrid în această vară: „Aș fi răspuns la fel”
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
BRAVO !!!! Acum poate inteleg "doctii" ce a insemnat (in cel mai recent punct, pentru ca nu imi permit sa vorbesc de legende) cuplul Bourceanu-Pintilii...cam asa a fost ultima data cand am mai facut si noi ceva. Oricum, bravo pentru articol !!!!!
Respect Andrei Craciun !! Bravo frate !!
Adevărat. Felicitări!
La fiecare doua-trei decenii italienii tot renasc, apoi, invariabil se prezintă la turneele succesive cu același stil tradițional. Băi nene, mai ușor cu nopțile magice de la Italia ’90, se vede ca te-au marcat ca pe un copil care a descoperit magia micului ecran. Italia a demarat în trombă la acest campionat, a jucat primele meciuri ACASĂ, în fața unor adversari modești, în fazele eliminatorii au întâmpinat dificultăți serioase. Au câștigat ultimile două meciuri la lovituri de departajare, nu uita! Paralela cu squadra azzurra de la mondialul Italian este o nebunie. Acea echipă era deosebită, însă a plătit aroganța demonstrată de Zenga, practic, singurul gol primit până în semifinale le-a fost fatal. Să ne înțelegem, succesul Italiei în finala contra perfidului Albion este meritat, deși nicio echipă n-a demonstrat ceva deosebit la acest turneu. Spania a încercat ceva, însă exasperata posesie nu este garanția succesului. A fost un campionat mediocru, în ciuda mediei excelente de goluri marcate. Închizătorii bunului-simț sălășluiesc în primul rand în redacția fițuicii numită GÎSÎPÎ. Schimbați-vă atitudinea dacă vreți să deveniți un exemplu de urmat. Succes!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.