Alte știri din fotbal
Doi oameni lăudați de antrenorul Oțelului: „Foarte buni!”
0
La 28 de ani așteaptă prima convocare la națională: „Încă visez la asta”
0
Răstunare de situație! Erau la un pas la plecare de la CFR Cluj, dar Șumudică i-a salvat
0
Bogdan Andone, nemulțumit de situația de la Argeș: „I-am spus mereu lui Dani Coman”
0
Știri din fotbal internațional
Italienii l-au SPULBERAT pe Radu Drăgușin: „A dormit complet, cel mai slab!” » Nota primită de român
1
Carragher: „Cea mai proastă campanie de transferuri din istoria Premier League”
0
Seară neagră pentru Radu Drăgușin » AS Roma a spulberat-o pe Fiorentina, hattrick Malen într-un meci de coșmar pentru român
9
Bologna - Lazio, decis de un gol marcat în minutul 59
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Comisia Europeană propune creșterea CASS la pensii ca soluție pentru ...
Libertatea
Cum își răcoreau grecii casele acum 2.000 de ani, fără aer condiționat. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
Ciolacu a încălecat pe calul populist, cum a făcut și cu FC Fcsb. Doar ca daca chiar și acolo s-a compromis făcând trafic de influență în direct pt o chestie banală, va dați seama ce rezultate va avea acum. Va spun eu, dacă chiar nu știți: am încercat, am vrut dar nu am fost lăsat, sistemul m-a învins! :-))))) Cu toții am mai văzut filmul asta prost în ultimii 30 de ani.
Mafioții de stat contra industriei tipic mafiote. Ciolocu își cere dreptul de nou stăpân al mafiei de stat.
nu sunt psd-ist si nu-mi place ciolacu absolut deloc, dar sper sa se tina de cuvant si sa reglementeze acest cancer numit "jocuri de noroc". Au nenorocit familii, au nenorocit si loteria romana, vor nenoroci si generatii de oameni. Acum sa vedem, ca de la vorbe la fapte, e distanta mare..
Cu acest articol, Catalin Tolontan poate sa isi ia potul cel mare!
Interziceti jocurile de noroc si pacanelele! Nu fac decat sa-i saraceasca pe unii si sa-i imbogateasca pe patroni. Muncesc unii un an si dau toti banii pe mizeriile astea care se cheama jocuri. Sunt jmecherii, nu jocuri! Dati o lege in Parlament si interziceti astfel de jocuri.
Un articol foarte bun dar pana si aici e plin de reclama la jocuri de noroc:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.