Alte știri din fotbal
Apariție inedită la amicalul dintre FCSB și Beșiktaș » Fostul fotbalist român al anului a venit să-i urmărească pe roș-albaștri
0
Alarmă! Golgheterul campionatului ratează primul meci oficial al anului
0
Andrei Coubiș, prezentat oficial în Superliga: „Bine ai venit!”
0
Florin Tănase, Valentin Crețu și alți doi fotbaliști, nici măcar pe foaia de joc pentru FCSB - Beșiktaș » Care este motivul
1
Știri din fotbal internațional
Procuratura a cerut falimentul pentru Brescia! » 4 luni până la dispariția fostei echipe a românilor din anii '90
0
Revoluție AI la Mondial: milioane de date accesibile pentru TOATE echipele naționale, avataruri 3D și o măsură majoră pentru spectatori
0
Haos în Germania, meci anulat din cauza zăpezii! Ar putea urma și altele
0
Cristi Chivu, desemnat antrenorul lunii decembrie în Serie A! Când își va primi trofeul
0
Lifestyle
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
5
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
3
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Generalii Europei avertizează: continentul trebuie să se pregătească pentru ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Reacția lui George Clooney după ce a fost atacat de Donald Trump: „Mă suna ...
Libertatea
Autorul il compara pe tânarul Carlos Alcaraz cu Rafael Nadal...cel de acum,in etate de 36 de ani și cu grele accidentari!!!Total nepotrivit!Dar eu unul imi amintesc ca la 19 ani(cât are Alcaraz),Rafael Nadal era și mai exuberant și mai stralucitor!Sunt suficiente doar câteva poze cu Rafael Nadal când câștiga primul Roland Garos!
“Avertismentul” Emma Raducanu nu tine. Fatuca, o necunoscuta, a castigat US Open ca prin minune, a prins 6 meciuri bune si o conjunctura favorabilă. Alcaraz, desi tanar, era consacrat si temut, o valoare mondiala.
De mic ,Alcaraz a declarat ca idolul lui este Roger Federer. Deci aia încearcă sa copie. Fără Djokovic așa cum și domnul ziarist dorește sa se întâmple avem nou Număr 1 dar cu Asterix .
La fel spunea si ex-presedinte, cu alte cuvinte ("iarna nu-i ca vara").
De ce nu scoate românu *** că ăsta bă inteligentule?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tenisul masculin a devenit unul de ghiogari gratie progresului in echipamente si vitamine! ...si cind mai vezi si reverele alea oribile cu doua miini, te intrebi cind vor lovi si de pe dreapta cu doua miini! nici geambasu nu-si permite sa comenteze inlaturarea, dupa 16 ani, a virginiei ruzici din echipa *** desi sint sigur ca are informatii!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Chiar si Federer, daca te gandesti la forehand, jocul la fileu, capacitatea de a accelera ... mi se pare ca se vede ce influenta si impact au avut Big 3 asupra jocului sau.
„A fost însă cea mai bună finală pe care o puteam vedea în actualul peisaj al tenisului băieților”, zice domnu Geambașu...„Peisaj cu vaccinați”, tablou suprarealist realizat de pictorii impresioniști alde bideu și fauci...nimic despre Novak Djokovic, normal, dacă-i nevaccinat se cheamă că nu există...altfel îi bine, democrație și deontologie
Nu comparati tenisul masculin cu cel feminin. N are nici o legatura Raducanu cu Alcaraz si ideea ca Raducanu nu a reusit nimic dupa ce aluat US Openul, si posibil nici Alcaraz. Diferenta mare de valoare si de orice intre ce joaca baietii si fetele.
se dopeaza diferit?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.