Alte știri din fotbal
Cea mai mare asistență din istoria lui Metaloglobus!
1
La 91 de ani, le dă sfaturi prețioase înainte de UTA - FCSB: „Lăsați individualismele și orgoliile!” » Spune secretul longevității: „Poate e asta”
1
La 22 de ani de la aventura în România, francezul povestește: „Locuind la București, mi-am schimbat impresia despre voi”
0
Universitatea Craiova - Metaloglobus » Gol rapid după pauză
12
Știri din fotbal internațional
Chivu, apărat din nou de Cassano: „Cristian antrenează de un sfert de oră și a creat o capodoperă în Serie A!”
0
Galatasaray - Alanyaspor » Ianis Hagi, anunțat titular în fața „leilor” descătușați
0
Valentin Mihăilă înscrie etapă după etapă în Turcia, cu mai puțin de o lună înaintea barajului
1
Căsătoria cu coafeza anulată după 24 de zile! » „Împăratul” a dezvăluit acum motivul incredibil: „Într-o zi, mi-am invitat prietenii acasă...”
2
Lifestyle
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Soția titularului de la FCSB, la prima apariție pe Arena Națională » Cum a fost surprinsă în tribune
2
Ce zboruri dus-întors București-Tel Aviv pot fi anulate după ce Israelul și ...
Libertatea
Președintele Serbiei, avertisment pentru Novak Djokovic. Politica nu se ...
Adevărul
Președintele de la Păulești, confesiune în „Dosarul Pariurilor”: „Am crezut ...
GSP SPECIAL
Palatul liderului suprem al Iranului din Teheran a fost pus la pământ de ...
Libertatea
Dar chiar meriti. Zi mersi ca nu esti exclus.
Federația Internațională de Scrimă a decis să anuleze strângerea de mână obligatorie. Wawww si Geambasu a fost lasat in offsid cu trollii lui rusi cu tot? Asa se pare.
PapaLapte, adu argumente. Adu Clarificari si Lumineaza-ne. Jignind, fara argumente, te descalifici.
Piticul actor are ordine sa isi distruga tara cum a devenit el miliardar? Mor saracii si prostii, aia cu bani au fugit iar Vanguard si Blackrock vor face trilioane reconstruind Ukraina. Razboiul e bun pentru economie
Dupa 3 cuvinte, ti-ai pierdul sirul narativ? Parea foarte interesant ceea ce doreai sa scrii.
Esti absolut Ridicol.
Foarte pertinent articolul de ieri. Redactorul a facut un indemn la umanitate. Sportul nu poate fi manjit de razboi, de idolatrie ideologica, de curente noi sociale, care sunt impotriva umanitatii, impotriva Moralei. Trebuie sa ai putina decenta ca sa poti scrie despre oameni, ca fiind egali, despre sportivi ca fiind merituosi.
Gigistul tot prost ramane
Cel.mai tare lucru la comentariul asta e ca incepe cu "esti in completa eroare". Continua, cum altfel, cu obligatoriul "neomarxismul promovat de Vest" si se incheie genial cu "sportul e alb"... Mai putin cand se dopeaza unii si altii, probabil. Oricum, observ siguranta afirmatiilor. Exista o vorba despre cei foarte siguri de ceea ce spun... (si, ca lectia gratuita de gramatica, "inpatimit" nu exista. Nu stiu de ce, cumva toate se potrivesc...)
Mai NorthWestern, mai maramuresene, aici se discuta despre sport. Baza discutiilor este Sportul. Nu vorbim de inchisori, de memorialele durerii, nu facem politica. Unii incearca sa discute pe baza de argumente, altii se comporta talibanic. Este vorba de educatie, de care s-a ales praful in ultimii 30 de ani. Oamenii pot fi transformati in persoane fara discernamant, la fel ca si in negrele etape ale omenirii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.